امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 ارديبهشت 1400 - 11:05
نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس:

اتحادخبر: نماینده مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی استفاده از تمام ظرفیت‌های قانونی برای تسریع فعالیت‌های عمران روستایی را یک ضرورت دانست.

اتحادخبر: نماینده مردم شهرستان‌های سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی استفاده از تمام ظرفیت‌های قانونی برای تسریع فعالیت‌های عمران روستایی را یک ضرورت دانست.

استفاده از ظرفیت‌ها برای توسعه عمران روستایی ضرورت دارد

به گزارش ایسنا؛ محسن علیزاده در دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان فارس که با حضور کیومرث همتی فرماندار بیضا، انجام شد، گفت: استفاده از تمام ظرفیت های قانونی برای تسریع و ایجاد تحرک در فعالیت های عمرانی روستاها ضرورت دارد.

 

به گزارش ایسنا به نقل از دفتر نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس، علیزاده خاطرنشان کرد که مشکلات حاشیه ای شهرها می تواند با توجه به توسعه روستاها و زیرساخت های مورد نیاز آنها حل شود.

 

او گفت: مردم مناطق روستایی در شهرستان های سپیدان و بیضا به سبب تداوم خشکسالی و کم آبی دچار مشکلات فراوان شده اند و برخی از روستاها از سکنه خالی شده است، باید با ایجاد منابع درآمدی جدید در این روستاها از روند مهاجرت های ناخواسته کاست و زمینه و انگیزه لازم برای ماندگاری روستاییان را فراهم کرد.

علیزاده در ادامه خواستار افزایش فعالیت های توسعه روستایی در شهرستان‌های سپیدان و بیضا شد و گفت: همواره از روستاها به عنوان یکی از مولفه‌ها و اهرم‌های قدرتمند و اثرگذار در تسهیل و تسریع روند توسعه اقتصادی کشور و تحقق سیاست‌های موسوم به اقتصاد مقاومتی یاد می‌شود.

 

لزوم تامین منابع پایدار آب

 

نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس همچنین در دیدار مدیرعامل و معاونان آبفای استان فارس، مسائل و مشکلات آبرسانی و تامین آب پایدار این شهرستان‌ها را طرح و بررسی کرد.

 

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار تأمین آب شرب نقاط کم آب و مناطق شهرستان های سپیدان و بیضاء که با افت فشار روبرو هستند شد و افزود: توجه به روستاهای محروم و کم برخودار از آب شرب سالم و بهداشتی و اصلاح و نوسازی شبکه آبرسانی در دستور کار قرار گیرد.

علیزاده با  اشاره به اینکه اعتبار آبرسانی به شهرستان بیضاء از خط دوم انتقال آب شهر شیراز از سد درودزن تصویب شده است تصریح کرد:ضروری است این پروژه هر چه زودتر به بهره برداری برسد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 5 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 21 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد حدود 23 ساعت قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 4 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...