امروز: پنجشنبه 10 خرداد 1403
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 27 بهمن 1392 - 08:19

فال روزانه 27 / 11 / 1392

 فال روزانه متولدین فروردین

 

حس خوش بینی و زیبایی شناسی شما امروز زیاد است. تجارت و شراکت بسیار خوب پیش می رود. امروز باید منتظر شنیدن خبرهای خوب در مورد ایجاد فرصت های بهتر شغلی باشید. شما همیشه بسیار سخت کار می کنید و هرگز هم به نتیجه دلخواه نرسیده اید. اما این را بدانید همه چیز یک دفعه درست می شوند و اگر می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید همچنان به سخت کوشی خود ادامه دهید. امروز از داشتن رابطه عاشقانه خود بسیار خوشحال خواهید بود. یکی از زمان های خوب و مناسب برای همفکری با هم و آغاز یک کار مشترک، امروز است.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت

 

خیالپردازی و آینده نگری شما امروز به بالاترین حد خود می رسد. قلبتان شاد است و حس های بسیار خوبی دارید و می توانید با نگاه مثبت به سمت تحقق اهداف خود پیش بروید. خیلی منطقی به مسایل نگاه نکنید. گاهی لازم است از احساسات خود هم خرج کنید تا موفقیت های بیشتری حاصل شود. در رابطه عاشقانه خود احساس می کنید کمی دچار مشکل شده اید. البته هیچ مساله واضح و مشخصی میان شما وجود ندارد که بتوانید در مورد آن حرف بزنید و آنها را برطرف کنید. اما به طور کلی مراقب حرف هایی که می زنید، باشید.

 

 فال روزانه متولدین خرداد


امروز مشغله بسیاری دارید. ارتباطاتی که در مورد کار و تجارت هستند بیشتر زمان شما را به خود اختصاص خواهند داد. بیشتر حواس خود را روی اهداف کاری خود و همکاران متمرکز کنید و با برنامه ریزی دقیق و زمان بندی درست به سمت موفقیت و پیشرفت بروید. البته خیلی هم خودتان را خسته نکنید که ناگهان در میانه راه بی خیال شوید. آهسته و پیوسته حرکت کنید. اگر دوست دارید عشقتان را سوپرایز کنید، چرا برای او هدیه خریداری نمی کنید؟ وقت بگذارید و به دنبال هدیه ای باشید که می دانید بسیار شادش می کند و از آن بسیار خوشحال خواهد شد.

    

فال روزانه متولدین تیر 

 

امروز به طور ناگهانی مسایل کاری به سمت بهبود پیش خواهند رفت. شاید در این مورد برگه ها و سندهایی نیز امضا کنید. این کار به شما حس اعتماد به نفس بسیاری می بخشد و می توانید با ذهن باز و احساس بهتر به سمت اهداف خود حرکت کنید. امروز باید به ظاهر و لباس های خود توجه ویژه نشان دهید. لباس های جدید خریداری و خوش تیپ کنید. امروز احتمال دارد با فرد ویژه ای ملاقات داشته باشید که برایتان بسیار عزیز است. این فرد شاید در میان همکاران شما باشد و آشنایی خود را با او نزدیک و صمیمی تر خواهید کرد.
  

 

فال روزانه متولدین مرداد 

 

احتمال دارد امروز برایتان موقعیت سفر پیش بیاید. این سفر می تواند کاری باشد. برای این منظور شاید لازم باشد به زندگی شخصی خود تغییراتی بدهید اما اجازه ندهید هیچ مساله ای شما را از روند عادی زندگی و پیشرفت بازدارد. باید از فرصت های خوبی که برایتان پیش می آید، نهایت استفاده را ببرید. برخی از این فرصت ها می توانند تغییرات مثبت و اساسی در زندگی شما ایجاد کنند. اگر تمایل دارید رابطه میان خود و عشقتان را بهتر از این که هست کنید، امروز بهترین فرصت است. انرژی های مثبت در هوا جاری هستند. می توانید با کارهای ساده اما عاشقانه موجبات خوشحالی او را فراهم کنید.

    

فال روزانه متولدین شهریور 

 

 

فردی که او را می شناسید امروز نزد شما می آید و در مورد افزایش درآمد یا راه اندازی کسب و کار جدید با شما حرف می زند. فرصت هایی که او از آنها حرف می زنند بسیار ارزشمند هستند و بهتر است به آنها فکر کند و مزایا و معایب آن را از همه لحاظ بررسی کنید. این کار زمانی به نتیجه می رسد که خودتان نیز به انجام این سرمایه گذاری تمایل داشته باشید و در مورد آن درست فکر کنید. امروز پس از مدت های سخت و طولانی می توانید به رابطه عاشقانه خود بهبود ببخشید. هر دو شما دوست دارید این رابطه واقعا ادامه داشته باشد. چرا این دیدار دوباره را با هم جشن نمی گیرید؟

       

فال روزانه متولدین مهر 

 

اگر در نظر دارید کار و کسب جدید راه اندازی کنید یا در زمینه دیگری فعالیت شغلی خود را ادامه دهید، چرا امروز این کار را انجام نمی دهید؟ امروز همه چیز به نفع شما پیش خواهد رفت و می توانید برنامه ریزی درست و دید بهتری به مسایل داشته باشید. این کار باعث می شود تا وارد مرحله تازه ای از زندگی بشوید. از این فرصت های طلایی نهایت استفاده را ببرید. امروز شاید گرما و اشتیاقی که برای رابطه عاشقانه خود تصور می کنید را به دست نیاورید، اما ناامید نشوید. می توانید در کنار یکدیگر کار گروهی انجام دهید یا با هم در زمینه خاصی مطالعه کنید. از این که در کنار هم هستید، خوشحال باشید.

    

فال روزانه متولدین آبان
 

 

بیشتر زمان امروز شما را مسایل مربوط به کارهای حرفه ای و کاغذبازی های اداری پر خواهند کرد. شاید این کارها همه حواس شما را پرت کنند و نتوانید تمرکز لازم روی کارهای خود داشته باشید. باید مراقب باشید در این دام گرفتار نشوید. برای موفقیت های بیشتر برنامه ریزی و اولویت بندی کنید. کارهای خسته و کسل کننده را کنار بگذارید و به سمت هیجان پیش بروید. در مورد مسایل عاطفی نیز ممکن است دچار بحث و مشکل بشوید و بهترین کار این است از شریک عاطفی خود فاصله بگیرید. مهم نیست چه کسی آغاز کننده بحث است، مهم این است که به آن اجازه شروع ندهید.

 

فال روزانه متولدین آذر

 

پروژه ای که برای مدت های طولانی است روی آن کار می کنید مثل نویسندگی، خبرنگاری یا .. امروز بالاخره به نتیجه و سوددهی می رسد. از این فرصت برای رقم زدن موفقیت های بیشتر استفاده کنید. حلقه طلایی پیشرفت را پیدا کنید و در مسیر آن به جلو پیش بروید. این را نیز در نظر داشته باشید همه کارها بالا و پایین دارند. نباید از موانع بترسید. اگر تاکنون در رابطه عاطفی خود احساس راحتی می کردید و تصورتان این بود که همه چیز خوب است، شاید امروز کمی نگاهتان تغییر کند. شاید به واسطه آن بخواهید با او رودررو صحبت کنید.

 

 

فال روزانه متولدین دی

 

کارهای اداری امروز بیشتر زمان شما را به خود اختصاص خواهند داد. این مسایل تغییرات ناخواسته ای در روند زندگی شما ایجاد می کنند و احساس خواهید کرد از مسیر اصلی منحرف شده اید. اما با نگاه درست و زیرکی ذاتی می توانید دوباره خود را به جاده اصلی برگردانید و همچنان به سمت موفقیت حرکت کنید. این کار موجب تعجب خودتان نیز خواهد شد. شاید امروز حس چندان خوبی به رابطه عاطفی خود نداشته باشید. اما یک رابطه را باید با همه فراز و فرودهایش قبول کنید. اجازه ندهید موانع مانع از دوست داشتن شما بشوند.
 

 

فال روزانه متولدین بهمن

 

امروز شاهد موفقیت های شغلی خود خواهید بود. کاغذبازی های اداری همچون یک قرارداد احتمالا همه زمان شما را به خود خود اختصاص خواهد داد. احتمالا یا همه وقت خود را پای تلفن سپری می کنید یا در ماشین. ارتباطاتی که به واسطه این قرارداد به وجود می آیند شما را بسیار مشغول خواهند کرد. امروز با شریک عاطفی خود در مورد موضوع خاصی صحبت خواهید کرد که شاید به مشاجره منجر شود. اما پس از دعوا هر دو دوباره آرام می شوید و می توانید همچون قبل در کنار هم احساس خوبی داشته باشید.

 

 

فال روزانه متولدین اسفند

 

شما برای پیشرفت بیشتر در کار خود بسیار تلاش می کنید. این تلاش ها امروز جواب خواهند داد و می توانید منتظر یک ترفیع یا افزایش حقوق باشید. شاید در زمینه های دیگری که به آنها علاقه دارید نیز بتوانید پیشرفت داشته باشید. دوستان و اعضای خانواده امروز برای ترفیع گرفتنتان جشن خواهند گرفت. آنها همیشه پشتیبان شما بوده اند و می توانید به آنها اعتماد کنید. امروز شاید درست این باشد که از شریک عاطفی خود دور باشید زیرا در صورت بودن در کنار هم ممکن است کار به بحث و دعوا کشیده شود./بکانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:
» فال روزانه ۱۴۰۳.۰۳.۱۰ [حدود 6 ساعت قبل]
» فال روزانه ۱۴۰۳.۰۲.۱۲ [حدود 29 روز قبل]
» فال روزانه ۰۶/ ۰۶/ ۱۳۹۸ [بيش از 5 سال قبل]
» فال روزانه ۱۴۰۰/۱۰/۱۲‍ [بيش از 2 سال قبل]
» فال روزانه ۱۴۰۰/۰۹/۰۷‍ [بيش از 3 سال قبل]
» فال روزانه ۱۳/ ۱۱/ ۱۳۹۷ [بيش از 5 سال قبل]
» فال روزانه ۰۲/ ۰۴/ ۱۳۹۸ [بيش از 5 سال قبل]
» فال روزانه ۱۴۰۳.۰۳.۰۸ [حدود 2 روز قبل]

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • اختتامیه نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت به روایت دوربین اتحاد خبر
 • گزارش تصویری / آئین برافراشته شدن بزرگترین پرچم سبز رضوی در شهر برازجان
 • پادجم از مرحله بحرانی و بن‌بست سه ساله خارج شده است/ حذف سهمیه خوراک برخی پتروشیمی‌ها خیانت به سهامداری و سرمایه‌گذاری است
 • تصاویر اتحاد خبر از دومین روز بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
 • روز سوم نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت به روایت دوربین اتحاد خبر
 • پتروشیمی جم پیلن بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده پلی پروپیلن در کشور است
 • گزارش تصویری / مراسم عزاداری مردم برازجان در سوگ شهادت رییس جمهور
 • جوان رزومه دار بومی استان، مدیرعامل شرکت توسعه پلیمر کنگان شد
 • ۸۰ درصد گاز کشور از استان بوشهر تامین می شود/ ۱۰۰درصد تجهیزات شبکه انتقال گاز ساخت داخل است
 • از سختی های کار روابط عمومی ۲۴ ساعت آنلاین بودن است/ جایگاه روابط عمومی ها شناخته شده نیست
 • اعتراض اهالی به احداث پست فشار قوی برق در کوی آزادگان برازجان
 • خیلی از معلمان در کنار شغل معلمی شغل دوم دارند/ من عاشق معلمی هستم
 • سرود پهلوانی در برازجان طنین افکند
 • پیشرفت فیزیکی۹۵درصدی پارک شهید کشتکار/ دلیل عدم پیشرفت پروژه سالن شهید سلیمانی عدم تخصیص اعتبار است/ تا۲۰روز آینده خیابان ۵۰متری آسفالت ریزی می‌شود
 • انتخابات ریاست جمهوری و یک چالش حقوقی برای کاندیدا شدن مخبر و قالیباف
 • .: Mekpco حدود 19 ساعت قبل گفت: درود آقای اندیک و ...
 • .: سید حدود 20 ساعت قبل گفت: آفرین . عالیه ...
 • .: محمد کاویانی حدود 24 ساعت قبل گفت: سلام‌ دانشگاه تا شهرفاصله ...
 • .: نگین 1 روز قبل گفت: مثل همیشه عالی و ...
 • .: فا 1 روز قبل گفت: خيلي قشنگ بود عاااالي😘🥰 ...
 • .: مصطفی بهبهانی مطلق حدود 3 روز قبل گفت: با سلام ان شاءالله ...
 • .: سعدآباد وطن خواه حدود 4 روز قبل گفت: بخش عمده ی کار ...
 • .: سعدآباد حدود 5 روز قبل گفت: چیزی که همه ی ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: درود بر دکتر سالاری ...
 • .: رها حدود 7 روز قبل گفت: آیا شیرمردی دلسوز و ...