امروز: سه شنبه 29 خرداد 1403
  طراحی سایت
تاريخ انتشار: 08 خرداد 1403 - 08:05
مدیر امور اراضی استان بوشهر:

اتحادخبر: مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: بیش از ۹ هزار هکتار اراضی ملی و ۳۳۵ هکتار اراضی غیر ملی در استان بوشهر تثبیت شد.

اتحادخبر: مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: بیش از ۹ هزار هکتار اراضی ملی و ۳۳۵ هکتار اراضی غیر ملی در استان بوشهر تثبیت شد.
۹۰۰۰ هکتار اراضی ملی در استان بوشهر تثبیت شد

به گزارش مهر؛ احمد مشایخی اظهار کرد: پس از بررسی نقشه تجمیعی و لایه‌های تداخلی پلاک‌های صیدی، تنگ خشک، شکرک، بنک تر و بام بلند در کمیته تفسیر و با نظر اعضا کمیسیون استان با تثبیت ۳۳۵ هکتار اراضی غیر ملی و ۹ هزار و ۱۲۸ هکتار اراضی ملی موافقت شد که برای اصلاح سوابق و نقشه‌ها ابلاغ خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری نشست بررسی روند پیشرفت رفع تداخلات در شهرستان تنگستان اضافه کرد: مصوبات و اقدامات صورت گرفته جلسات قبل در مورد پلاک‌های مشمول رفع تداخلات شهرستان‌های دشتستان و دشتی مورد بررسی قرار گرفت.

مشایخی گفت: اقدامات انجام شده در شهرستان دشتستان طبق مصوبات جلسه قبل تشکیل پرونده برای ۶ پرونده فاقد تداخل و برای تهیه نقشه‌ها به مشاور تحویل داده شده است و هشت پلاک دارای تداخل به دبیرخانه کمیسیون استان جهت طرح در کمیته تفسیر ارسال، که پنج پلاک بعد از تفسیر برای تهیه نقشه نهایی به مشاور ارجاع داده شده و سه پلاک در نوبت تفسیر می‌باشد.

وی ادامه داد: همچنین ۱۰ پلاک شهرستان دشتی برای طرح در کارگروه شهرستان آماده و ۱۰ پلاک مقرر شده است ظرف چند روز آینده نقشه‌های اجرای مقررات ملی برای تحویل به مشاور از منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان دریافت شود.

اسلام رضایی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان تنگستان نیز با ارائه گزارش روند پیشرفت رفع تداخلات بیان داشت: کل پلاک‌های مشمول رفع تداخلات ۵۸ پلاک است که تعداد پلاک‌های دارای تصمیم کمیسیون و ابلاغ برای اصلاح سوابق و نقشه‌ها در این شهرستان ۱۰ پلاک با هشت هزار و ۷۱۸ هکتار اراضی غیر ملی تثبیت شده و ۲۷ هزار و ۳۹۴ هزار هکتار اراضی ملی تثبیت شده است.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: وحید حدود 5 روز قبل گفت: زهی خیال باطل ...
 • .: سیده فاطمه هدایت حدود 5 روز قبل گفت: چه دلسوزانه و زبان ...
 • .: ساسان جهــــانبانی حدود 5 روز قبل گفت: لازم نیست حتماً عالی ...
 • .: جواد حدود 6 روز قبل گفت: پارس شمالی باید مستقل ...
 • .: احسان حدود 6 روز قبل گفت: اگه به موسوی دسترسی ...
 • .: حسین داو طلب پور حدود 7 روز قبل گفت: واژه ی "معلم" یک ...
 • .: علی حدود 8 روز قبل گفت: عکس مدارکاشم میزاشتید دیگه ...
 • .: قاسم نوشاد حدود 8 روز قبل گفت: با سلام و خدا ...
 • .: مهدیار حدود 8 روز قبل گفت: دقیقا نظر جنابعالی درست ...
 • .: همشهری حدود 9 روز قبل گفت: درود بر شما ...