کد خبر: 192719 ، سرويس: استان بوشهر
تاريخ انتشار: 03 خرداد 1403 - 13:58
پیام عضو شورای شهر برازجان به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

اتحاد خبر -صدیقه مهدویان پور : سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و یادآور روحیه مقاومت و فداکاری و اخلاص پرافتخار ایران در عرصه های ایستادگی و مقاومت است...

 

اتحاد خبر : سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و یادآور روحیه مقاومت و فداکاری و اخلاص پرافتخار ایران در عرصه های ایستادگی و مقاومت است.


سوم خرداد را در حالی گرامی می‌داریم که رنگ و بوی خدمت و شهادت سید محرومان را با خود به همراه دارد، اندوه از دست دادن رئیس جمهور و همراهان والایش بر قلب‌های ما سنگینی می‌کند .
اما بر خود می‌بالیم که در کشوری زندگی می‌کنیم که هنرش شهادت و خدمت در تحت لوای ولایت رهبری رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی ) به پیش می رود.
 عملیات غرور آفرین و سرنوشت ساز بیت المقدس برای رهاسازی خرمشهر از سلطه نیروهای مهاجم عراقی با همت و اتحاد مردم  و تکیه به توانایی ها و پیروی از ولایت فقیه رخ داد. لذا همگی را به لزوم اتحاد و دشمن شناسی و اطاعت مقام معظم رهبری مدظله العالی دعوت میکنم زیرا تاریخ و تجربه  و عقل ثابت کرده که  با اتحاد و ولایت پذیری  ملت و کشور آسیب نخواهد دید.
بر خود لازم می‌دارم یاد شهدای جنگ تحمیلی  علی الخصوص  آزادسازی خرمشهر و همچنین و شهدای خدمت را گرامی داشته و عزت و اعتلای ایران و اسلام را از خداوند متعال خواستارم

 

دکتر صدیقه مهدویان پور

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان و عضو شورای اسلامی شهر برازجان

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/192719