کد خبر: 192554 ، سرويس: استان بوشهر
تاريخ انتشار: 30 ارديبهشت 1403 - 11:05
رییس پلیس راهور استان بوشهر:
پلاک‌های نامرغوب خودروها رایگان تعویض می شوند

اتحادخبر:رییس پلیس راهور استان بوشهر از تعویض رایگان پلاک‌های نامرغوب تولید شده در سال ۱۳۹۳ خبر داد. سرهنگ محمد صادقی در خصوص تعویض رایگان پلاک‌های نامرغوب گفت: بررسی‌های به عمل آمده و گزارش‌های واصله حاکی از آن است که اغلب پلاک‌های تولیدی در سال ۱۳۹۳ به علت تغییرات ناشی از کیفیت نامناسب مواد به کار رفته در ...

اتحادخبر:رییس پلیس راهور استان بوشهر از تعویض رایگان پلاک‌های نامرغوب تولید شده در سال ۱۳۹۳ خبر داد.

 پلاک‌های نامرغوب خودروها رایگان تعویض می شوند

به گزارش مهر، سرهنگ محمد صادقی در خصوص تعویض رایگان پلاک‌های نامرغوب گفت: بررسی‌های به عمل آمده و گزارش‌های واصله حاکی از آن است که اغلب پلاک‌های تولیدی در سال ۱۳۹۳ به علت تغییرات ناشی از کیفیت نامناسب مواد به کار رفته در ساخت پلاک دچار تغییر رنگ یا اصطلاحاً آفتاب سوختگی شده‌اند.

رئیس پلیس راهور استان بوشهر افزود: در این راستا پلیس راهور فراجا به منظور تکریم مالکان وسایل نقلیه ابلاغیه‌ای به استان‌ها ارسال کرد تا فرآیند تعویض فیزیک پلاک آن دسته از پلاک‌های نامرغوب و تغییر رنگ یافته که در سال ۱۳۹۳ تولید و بر روی وسایل نقلیه نصب هستند با مراجعه مالکان به مراکز تعویض پلاک در استان و بدون پرداخت هزینه، برابر مقررات و با لحاظ سایر شرایط نسبت به تعویض پلاک اقدام کنند.

رئیس پلیس راهور استان بوشهر در پایان اظهار داشت: اقدام مذکور صرفاً مربوط به پلاک‌های تولید شده در سال ۱۳۹۳ بوده و قابل تسری به سایر پلاک‌های تولیدی نخواهد بود.

 

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/192554