کد خبر: 190835 ، سرويس: استان بوشهر
تاريخ انتشار: 16 فروردين 1403 - 08:47
بخشدار سعدآباد:
همه برای برگزاری راهپیمایی روز قدس در بخش سعدآباد همکاری کنند

اتحادخبر: بخشدار سعدآباد گفت: به منظور برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس همه دستگاه ها و ادارات در بخش سعد آباد باید نسبت به همکاری و همراهی با ستاد برگزاری مراسم اهتمام ویژه داشته باشند.

 

اتحادخبر: بخشدار سعدآباد گفت: به منظور برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس همه دستگاه ها و ادارات در بخش سعد آباد باید نسبت به همکاری و همراهی با ستاد برگزاری مراسم اهتمام ویژه داشته باشند.

همه برای برگزاری راهپیمایی روز قدس در بخش سعدآباد همکاری کنند

به گزارش مهر، حمزه امین نژاد ظهر چهارشنبه در نشست هماهنگی و برنامه ریزی مراسم راهپیمایی روز قدس و نماز عید سعید فطر اظهار داشت: همه باید نسبت به روز قدس به عنوان یکی از مهمترین بیانات حضرت امام (ره) و مبارزه مسلمانان با رژیم غاصب اسرائیل و دفاع از مردم مظلوم فلسطین به ویژه در سال‌جاری که مترادف است با طوفان الاقصی و قتل عام عمومی مردم مناطق اشغالی توسط رژیم غاصب و جعلی اسرائیل و به موازات آن شرکت گسترده آحاد مردم بخش سعدآباد در راهپیمایی روز قدس سال ۱۴۰۳ و آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان اهتمام ویژه داشته باشیم.

بخشدار سعدآباد افزود: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر سعدآباد رأس ساعت ۱۰/۳۰ روز جمعه مورخ ۱۷ فروردین از محل میدان شهدا آغاز و به مصلای نماز جمعه منتهی و پس از آن شرکت در مراسم نماز جمعه سعدآباد ادامه خواهد یافت.

وی گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهر وحدتیه بعد از اقامه نماز جمعه از میدان امام خمینی (ره) شروع و به میدان آزادی منتهی می‌شود.

وی بیان کرد: نماز عید سعید فطر در شهر سعدآباد در محل بقعه متبرکه آقا میر هداف و در شهر وحدتیه در محل مصلای نماز جمعه اقامه خواهد شد.

بخشدار سعدآباد یادآور شد: برای جمع آوری ندورات، باید پس از تأیید بخشداری سعدآباد، امام جمعه محترم شهرهای سعدآباد و وحدتیه و کمیته امداد امام خمینی (ره) در محل نماز عید سعید فطر نسبت به اخذ وجه نقد و دیگر امانات نماز گزاران اقدام کنید.

بخشدار سعدآباد تصریح کرد: استقرار پایگاه‌های اورژانس و آتش نشانی در مسیر راهپیمایی روز قدس و محل اقامه نماز عید سعید فطر الزامی است.

وی گفت: شهرداری‌ها موظف به مهیا سازی محیط و استقرار دیگر امکانات لازم با متولیان برگزاری مراسم الزامی هستند.

امین نژاد یادآور شد: نیروهای انتظامی و حوزه‌های مقاومت با همکاری و وحدت رویه همیشگی نسبت به انتظامات و امنیت کامل مراسم راهپیمایی روز قدس و نماز عید سعید فطر و تمهیدات لازم را در دستور کار خود قرار داده شود.

در این نشست که با حضور امام جمعه شهرهای سعدآباد، وحدتیه و جمعی از اعضای ستاد برگزاری مراسم راهپیمایی روز قدس و نماز عید سعید فطر در محل سالن اجتماعات بخشداری سعدآباد برگزار شد، پس از بحث و تبادل نظر در خصوص اهمیت برگزاری باشکوه روز قدس و نماز عید سعید فطر در سطح شهرهای سعدآباد و وحدتیه و همچنین روستاهای تابعه بخش مقرر شد که تمام ادارات، نهادها و ارگان‌ها با استفاده از ظرفیت‌های درون سازمانی نسبت به همکاری و همراهی با ستاد برگزاری مراسم اهتمام ویژه داشته باشند.

 

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/190835