کد خبر: 190783 ، سرويس: استان بوشهر
تاريخ انتشار: 14 فروردين 1403 - 12:24
رییس کل دادگستری استان بوشهر:
فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی در زندان‌های استان بوشهر تقویت شود

اتحادخبر:  رییس کل دادگستری استان بوشهر گفت: فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی در زندان‌های استان بوشهر تقویت شود. مهدی مهرانگیز صبح سه‌شنبه در بازدید از کانون اصلاح و تربیت و زندان نظامیان استان بوشهر اظهار کرد: ماه مبارک رمضان به ویژه شب‌های قدر دارای اهمیت و فضیلت بسیار بالایی است که باید ازا ین فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم...

 

اتحادخبر:  رییس کل دادگستری استان بوشهر گفت: فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی در زندان‌های استان بوشهر تقویت شود.

فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی در زندان‌های استان بوشهر تقویت شود

 

به گزارش مهر، مهدی مهرانگیز صبح سه‌شنبه در بازدید از کانون اصلاح و تربیت و زندان نظامیان استان بوشهر اظهار کرد: ماه مبارک رمضان به ویژه شب‌های قدر دارای اهمیت و فضیلت بسیار بالایی است که باید ازا ین فرصت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

وی با اشاره به اینکه مددجویان به علت خطا و اشتباهی که مرتکب شده اند در این مکان حضور دارند گفت: مددجویانی که در اینجا هستند باید از کارهای اشتباه خود پند بگیرند و در خود تغییر ایجاد کنند.

رئیس کل دادگستری استان بوشهر با اشاره به انتخاب مسیر درست زندگی گفت: با استفاده از امکانات و برنامه‌های فرهنگی جهت اصلاح امور خود بهره ببرید.

مهرانگیز وضعیت نگهداری و بهداشتی کانون اصلاح و تربیت و زندان نظامیان استان را خوب دانست و گفت: در خصوص استفاده از امور آموزشی و فرهنگی از جمله تعالیم قرآن و نماز و مسائل دینی اهتمام ویژه داشته باشند که تنها راه سعادت انسان‌ها در همین امور است.

 

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/190783