کد خبر: 190679 ، سرويس: استان بوشهر
تاريخ انتشار: 05 فروردين 1403 - 11:33
رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بوشهر:
۷۰ درصد از اعتبارات سرمایه‌ای استان بوشهر تخصیص یافت

اتحادخبر: رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: طی سال گذشته ۷۰ درصد از اعتبارات سرمایه‌ای استان بوشهر تخصیص یافت.

اتحادخبر: رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: طی سال گذشته ۷۰ درصد از اعتبارات سرمایه‌ای استان بوشهر تخصیص یافت.

۷۰ درصد از اعتبارات سرمایه‌ای استان بوشهر تخصیص یافت

به گزارش مهر؛ علی پورداوود اظهار کرد: طی سال گذشته مجموع اعتبار سرمایه‌ای استان بوشهر ۴۹۵ میلیارد تومان بود که ۷۰ درصد آن معادل ۳۴۷ میلیارد تومان تخصیص یافت.

وی با اشاره به تخصیص ۳۳ درصد از اعتبارات اعتبار ابلاغی به استان از محل یک سوم و دو سوم حاصل از صادرات نفت خام و گاز طبیعی بیان کرد: از سه هزار و ۲۵۷ میلیارد تومان، هزار و ۲۰۷ میلیارد تومان تخصیص یافت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر میزان تخصیص اعتبارات اجرای قانون استفاده متوازن از امکانات کشور و توازن استانی را ۴۴ درصد عنوان کرد و افزود: ۱۹۵ میلیارد تومان از این اعتبارات تخصیص یافته است.

وی از ابلاغ اعتبار محرومیت‌زدایی به میزان ۱۱ میلیارد تومان خبر داد و گفت: در مجموع سال گذشته ۲ هزار و ۱۰۴ میلیارد تومان از بخش‌های مختلف در قالب تملک دارایی و سرمایه‌ای به استان بوشهر تخصیص یافت.

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/190679