کد خبر: 190601 ، سرويس: استان فارس
تاريخ انتشار: 26 اسفند 1402 - 11:23
امام جمعه لامرد:
مسؤولان نسبت به رفع مشکل آب لامرد تلاش کنند

اتحادخبر:  امام جمعه لامرد گفت: مسؤولان استانی و شهرستانی نسبت به رفع مشکل بحران آب در شهرستان لامرد تلاش‌ها را دوچندان کنند که این یک مطالبه جدی و ضروری است.

 

اتحادخبر:  امام جمعه لامرد گفت: مسؤولان استانی و شهرستانی نسبت به رفع مشکل بحران آب در شهرستان لامرد تلاش‌ها را دوچندان کنند که این یک مطالبه جدی و ضروری است.

مسؤولان نسبت به رفع مشکل آب لامرد تلاش کنند

به گزارش مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمد جواد آزاد در اولین نمازجمعه ماه مبارک رمضان که در مصلی الغدیر این شهر و با حضور گسترده مردم و نمازگزاران روزه دار لامردی برگزار شد همگان را به استفاده بهینه از این ماه مبارک دعوت کرد و گفت: باید جان و دلمان را در این بهار فطرت به خداوند نزدیک تر کنیم و از فرصت به وجود آمده بهره‌ها ببریم.

امام جمعه لامرد به سخنان مقام معظم رهبری در مورد نامگذاری شعار سال، رشد تولید و مهار تورم اشاره داشت و بیان کرد: دولت مردمی آیت الله رئیسی تعداد زیادی از شرکت‌ها را که رو به تعطیلی و یا در حال تعطیل بودند راه اندازی کردند و خیلی از جوانان که بیکار شده بودند دوباره مشغول به کار شدند و با توجه به آمارها رشد تولید خوبی داشته‌ایم.

وی افزود: مهار تورم کاهشی بوده اما در اقتصاد جامعه و سفره مردم چنان تغییری ایجاد نشده و برای رسیدن به آرامش اقتصادی باید نظارت‌ها را بیشتر کرد و سیاست‌های اقتصادی طوری مهار شود تا چالش‌ها و تلاطم‌ها ایجاد نشود.

امام جمعه لامرد گفت: امسال از باران و رحمت الهی کمتر بی بهره بودیم و این مساله آب، باید مرتفع شود و تابستان سختی در پیش داریم و تلاش‌هایی توسط مسؤولان این امر در حال انجام است.

وی تاکید کرد: اگر بعضی از امتیازاتی که در زمینه آب متعلق به مردم بوده توسط مسؤولان انجام نشود و کم کاری صورت بگیرد و در ماه مبارک رمضان به سرانجام نرسانند یقیناً بعد از ماه مبارک به عنوان یک مطالبه جدی پیگیر خواهیم شد و با وجود مشکل آب در شهرستان بویژه در حاشیه شهر شرایط سختی در پیش داریم صدای مردم را درآورده است.

وی ادامه داد: مسؤولین استانی و شهرستانی نسبت به موضوع آب شهرستان لامرد تلاش جدی تری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، در نمازجمعه باشکوه امروز لامرد از احمد قائدی مسؤول گروه جهادی احرار (آزادسازی زندانیان غیرعمد) که مقام اول کشوری را کسب کرده بود تقدیر شد. همچنین، به شش نفر از افرادی که برای گسترش ساخت حرم امام حسین (ع) «صحن حضرت زینب (س)» در کربلای معلی با ستاد عتبات و عالیات همکاری داشته‌اند سند افتخار و تربت پاک حرم امام حسین (ع) تقدیم شد.

 

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/190601