کد خبر: 185226 ، سرويس: استان بوشهر
تاريخ انتشار: 08 آبان 1402 - 11:05
دیدار و گفتگوی رئیس دانشگاه آزاد استان بوشهر با شهردار برازجان

اتحادخبر: سعید رازقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر به همراه تنی چند از مدیران دانشگاه و رئیس واحد دشتستان، با قدوسی شهردار برازجان دیدار و در خصوص مسائل مختلف به ویژه مسائل دانشجویی و عمرانی و مبلمان شهری برازجان گفتگو کرد. شهردار برازجان با اشاره به انتصاب رازقی به سمت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر...

اتحادخبر: سعید رازقی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر به همراه تنی چند از مدیران دانشگاه و رئیس واحد دشتستان، با قدوسی شهردار برازجان دیدار و در خصوص مسائل مختلف به ویژه مسائل دانشجویی و عمرانی و مبلمان شهری برازجان گفتگو کرد.

 


شهردار برازجان با اشاره به انتصاب رازقی به سمت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر و نیز ظرفیت های قابل توجه منابع انسانی استان بوشهر و شهرستان دشتستان گفت: انتصاب افرادی از استان از سوی مدیران ارشد کشوری به سمت ها مهم نشان از توانمندی های فوق العاده استان بوشهر دارد که این انتصابات باعث مباهات مجموعه استان خواهد بود.
قدوسی با تأکید بر اینکه خود را عضوی از خانواده دانشگاه آزاد اسلامی می داند، اظهار کرد: باتوجه به جایگاه دانشگاه و مراکز علمی در استان، اشراف به مسائل دانشگاه و کمک به پیشبرد آن از وظایف مدیران و نهادهای های استان است.
این مقام مسئول با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد دشتستان، برند علمی برازجان است، گفت: فارغ از مسئولیت های اداری و مسئولیتی به عنوان شهردار، عرق خاصی نسبت به ارتقاء فرهنگی و اجتماعی شهرستان خود داریم و دانشگاه آزاد نیز از این قائده مستثنی نیست و در حد توان به توسعه آن کمک خواهیم کرد.
قدوسی با بیان اینکه اگر مجموعه های علمی ارتقاء یابند متعاقب آن، توسعه شهرها اتفاق خواهد افتاد، توضیح داد: ماحصل فعالیت دانشگاه، تربیت نیروی انسانی قوی و عقلای فرهیخته است که این می تواند توسعه همه جانبه در تمامی عرصه های فرهنگی، عمرانی، مبلمان شهری و خدمت رسانی را سبب خواهد شد.

 


شهردار برازجان یکی از نیازهای این شهر را ایجاد و توسعه رشته های پزشکی معرفی و اظهار کرد: در این راستا به عنوان یک خواست جمعی شهرستان، از اقدامات دانشگاه حمایت و بسترهای لازم را فراهم خواهیم کرد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در این دیدار با بیان اینکه رسالت های جدید برای فعالیت های دانشگاه سوای مباحث علمی و آموزشی در نظر گرفته شده است، گفت: در این برنامه ها، به تمامی واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی استان ها به عنوان یک پیکره واحد دیده می شود برنامه های دانشگاه به صورت کلان و مدیران استانی هم مجریان آن خواهد بود.
سعید رازقی با تشریح سند تحول و تعالی دانشگاه خاطرنشان کرد: بسته های کاری هر استان در چارچوب قائده و قانون در این طرح دیده شده است و تمامی اقدامات استانی مورد حمایت سازمان مرکزی دانشگاه خواهد بود.
این مقام مسئول با تأکید بر اینکه مجموع اقدامات در نظر گرفته شده به دنبال رفع نیازهای دانشگاه در کنار رفع نیازهای شهرستان و استان است، متذکر شد: دانشگاه به دنبال شکوفایی و مولدسازی ظرفیت ها است و ثمره این اقدام موجب برکات برای جامعه شهری خواهد بود چرا که هدف این اقدامات در نهایت ایجاد بسترهای لازم برای مباحثی چون اشتغال، توسعه فرهنگی، بهبود شرایط زندگی و ... می باشد.

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/185226