کد خبر: 178746 ، سرويس: ورزش
تاريخ انتشار: 04 خرداد 1402 - 09:18
بی‌خوابی بازیکنان استقلال از روی استرس

اتحادخبر: بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید شرایط مالی این باشگاه تغییری نکرده است.

 

اتحادخبر: بازیکن تیم فوتبال استقلال می‌گوید شرایط مالی این باشگاه تغییری نکرده است.

بی‌خوابی بازیکنان استقلال از روی استرس

به گزارش ایسنا، عارف غلامی، مدافع استقلال بعد از پیروزی چهار بر صفر تیمش برابر نساجی در نیمه نهایی جام حذفی و صعود به فینال اظهار کرد: بازی خوبی ارائه کردیم و توانستیم به فینال برسیم و امیدوارم نتیجه دلخواه خودمان را برسیم.

وی درباره مباحث مالی باشگاه استقلال هم گفت: بر اساس شنیده‌ها با اسپانسر قرارداد بسته‌اند اما ما چیزی ندیده‌ایم. هفت ماه است صحبت می‌کنیم و اتفاقی رخ نداده است. همراه اول هم باید جواب می‌داد که جوابی نداده است. چند روز دیگر هم لیگ تمام می‌شود. به نظرم همان مصاحبه‌های قبلی ما را کپی کنید و دوباره پخش کنید.

بازیکنان از استرس نتوانستند بخوابند

او درباره درصد دریافتی خود هم گفت: من حدود ۵۰ درصد گرفته‌ام و خودروی خودم را هم فروخته‌ام. برخی بازیکنان ما دیشب مشکل خواب داشتند. از استرس زیاد نمی‌توانستند بخوابند. به ما ۱۰ بار قول دادند اما هیچ اتفاقی رخ نداده است.

احتمال رویارویی با پرسپولیس در فینال

غلامی در رابطه با داربی احتمالی در فینال جام حذفی گفت: در فوتبال چیزی مشخص نیست. پارسال مقابل همین تیم نساجی بازی کردیم و متاسفانه با داوری و اتفاقات روشنی که افتاد، نتوانستیم صعود کنیم. حذفی قابل پیش بینی نیست و امیدواریم این اتفاقات تکرار نشود. خیلی موضوعات در قهرمانی تاثیرگذار است. به تلاش بازیکنان ربط دارد اما خیلی از مسائل که فوتبالی نیست، تاثیرگذار است. ما با هر تیمی که به فینال بیاید بازی می‌کنیم و فرقی ندارد چه تیمی باشد.

او درباره داور دیدار فینال گفت: دوستان آن چیزی که برای خودشان می‌پسندند برای بازیکنان نمی‌پسندند. از آن‌ سمت سهمیه بازیکنان خارجی را بالاتر بردند که کیفیت لیگ بالاتر برود اما کیفیت داوری‌ها برایشان مهم نیست. خودشان هم اغراق کردند که داوری‌ها در مسیر لیگ تاثیر داشت اما نوش دارو بعد از مرگ سهراب بود. هنر می‌خواست که یک تیم با ۷۸ سال سابقه این اتفاقات گریبان‌گیرش باشد. قشنگ نیست درباره این باشگاه باسابقه اینگونه صحبت کنیم که همه دارایی‌هایش حیف و میل شده است.

 

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/178746