امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 12 ارديبهشت 1400 - 10:05
فرمانده انتظامی دیلم مطرح کرد؛

اتحادخبر: فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: راننده خودروی حامل کالای قاچاق که بدون توجه به دستور توقف پلیس در محور خاکی با سرعت بسیار زیاد در حال حرکت بود با تیراندازی مأموران متوقف شد.

اتحادخبر: فرمانده انتظامی شهرستان دیلم گفت: راننده خودروی حامل کالای قاچاق که بدون توجه به دستور توقف پلیس در محور خاکی با سرعت بسیار زیاد در حال حرکت بود با تیراندازی مأموران متوقف شد.

شلیک پلیس به سمت یک خودرو/ راننده فوت شد

به گزارش مهر به نقل از پلیس بوشهر، سرهنگ رضا اسماعیلی اظهار داشت: مأموران انتظامی این فرماندهی در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز اقدام به کنترل و رصد محورهای مواصلاتی خاکی منتهی به استان خوزستان نموده و منطقه را برای جولان دادن خودروهای حامل کالای قاچاق نا امن می‌کنند.

 

وی افزود: مأموران پلیس حین کنترل خودروهای عبوری در محورهای خاکی، به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۴۰۵ که با سرعت بسیار بالا در حال حرکت بوده و در انتهای مسیرهای خاکی قصد ورود به جاده را داشت، دستور توقف می‌دهند.

 

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه نوع رانندگی راننده خودرو، ظن مأموران را به قاچاق مواد مخدر معطوف کرد، خاطرنشان کرد: با وجود دستور ایست از جانب مأموران پلیس، راننده خودرو بدون توجه، با انجام حرکات خطرساز قصد زیر گرفتن یکی از نیروهای پلیس را داشته که برابر قانون بکارگیری سلاح پس از شلیک چند تیر هوایی، اقدام به هدف قرار دادن لاستیک خودروی مذکور نموده که متأسفانه به دلیل پستی و بلندی‌های جاده خاکی فوق و تغییر مسیر ناگهانی این خودرو، یک گلوله بعد از برخورد با بدنه خودرو، کمانه کرده و به راننده اصابت می‌کند.

 

سرهنگ اسماعیلی تصریح کرد: مأموران انتظامی سریعاً راننده را توسط تیم پزشکی اورژانس به بیمارستان انتقال می‌دهند که متأسفانه به علت شدت جراحات وارده فوت می‌کند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1400/02/16 - 07:26
0
0
احسنت مرحبا نیروی انتظامی
همچین خبر رو جنایی نوشتین که فکر کردم عامل عملیات تروریستی که دستش به خون 50 نفر آلوده بوده را کشتید. واقعا مجازات حمل چند عدد کالای قاچاق یا ته لنجی مرگ هست.؟؟
جواب جوانی که از فرط بیکاری و بی پولی در پی کسب اندک درامدی به مشاغل کاذبی چون کوله بری یا حمل کالای ته لنجی پناه می برد گلوله گ مرگ هست؟ مسئولین رده اول کشور چقدر اشتغال ایجاد کرده اید چقدر ازکارآفرینی یا مشاغل موجود حمایت کرده اید؟
همه میدانند مسببین این حال روز جوانان در محضر خداوند متعال پاسخگوخواهند بود
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 4 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 19 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد حدود 22 ساعت قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 2 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 4 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...