امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1400 - 11:49
استاندار بوشهر:

اتحادخبر:  استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم رعایت همه محدودیت‌ها در سطح استان برای کنترل شیوع کرونا، گفت: محدودیت‌های کرونایی در ادارات استان بوشهر جدی‌تر گرفته شود. عبدالکریم گراوند صبح سه‌شنبه در نشست ستاد استان مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به افزایش شیوع کرونا در استان همه مردم باید در امر مقابله با کرونا ...

اتحادخبر:  استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم رعایت همه محدودیت‌ها در سطح استان برای کنترل شیوع کرونا، گفت: محدودیت‌های کرونایی در ادارات استان بوشهر جدی‌تر گرفته شود.

محدودیت‌های کرونایی در ادارات استان بوشهر جدی‌تر گرفته شود

به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند صبح سه‌شنبه در نشست ستاد استان مقابله با کرونا در استان بوشهر اظهار داشت: با توجه به افزایش شیوع کرونا در استان همه مردم باید در امر مقابله با کرونا مشارکت کنند و مراقبت‌های بهداشتی جدی‌تر از قبل رعایت شود.

 

وی بر لزوم جدیت همه مدیران استان بوشهر در اعمال محدودیت‌های کرونایی تاکید کرد و افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی نهایت همکاری را با دانشگاه علوم پزشکی برای مقابله و جلوگیری از گسترش کرونا در استان داشته باشند.

 

استاندار بوشهر خواستار حساسیت بیشتر ادارات برای مقابله با کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی شد و تصریح کرد: ادارات با جدیت نسبت به کنترل و نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی اقدام کنند.

 

وی نقش مدیران را در این زمینه بسیار مهم دانست و اضافه کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، ضمن اجرای دقیق دستورالعمل‌ها، نسبت به محدود کردن جلسات اداری هم اقدام کنند.

 

گراوند با اشاره به شرایط حساس مقابله با این بیماری در استان خاطرنشان کرد: برای مقابله و جلوگیری از گسترش بیش از حد کرونا، دستگاه‌های اجرایی و ادارات هم باید با جدیت به وظایف خود برای مقابله با کرونا عمل کنند.

 

استاندار بوشهر تاکید کرد: دستگاه‌های اجرایی در حوزه روابط کار، نقش و وظیفه خود را برای مقابله با کرونا انجام دهند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 8 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 23 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد 1 روز قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...