امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 فروردين 1400 - 08:25
مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری بوشهر:

اتحادخبر: مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهرگفت: استان بوشهر ۱۲ پایگاه آتش‌نشانی روستایی دارد که با پیگیری‌های انجام شده مجوز جذب و بکارگیری نیروی امریه واجد شرایط در این پایگاه‌ها صادر شد.

اتحادخبر: مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهرگفت: استان بوشهر ۱۲ پایگاه آتش‌نشانی روستایی دارد که با پیگیری‌های انجام شده مجوز جذب و بکارگیری نیروی امریه واجد شرایط در این پایگاه‌ها صادر شد.

مجوز جذب نیروی وظیفه در پایگاه‌های آتش نشانی روستایی بوشهر صادر شد

به گزارش ایرنا؛ فاطمه دهقانی افزود: این مجوز برای سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ اعتبار دارد و بر اساس آن امکان جذب تعداد محدودی از مشمولان دارای مدارک تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد برای به کارگیری در این پایگاه‌های آتش‌نشانی فراهم شده است.

 

وی اعلام کرد: شیوه نامه جذب و بکارگیری نیروهای وظیفه در پایگاه های آتش نشانی روستایی شامل شرایط عمومی و اختصاصی متقاضیان، وظایف نیروهای امریه، نحوه جذب و وضعیت اداری و پرسنلی آنها است که به همه شهرستان‌های استان ابلاغ شده است و افراد متقاضی اعزام از یک تیر ماه سال جاری به بعد می‌توانند  برای اطلاع از مفاد این شیوه نامه به فرمانداری و بخشداری‌های دارای پایگاه آتشنشانی روستایی مراجعه کنند.

 

دهقانی در ارتباط با شرایط متقاضیان استفاده از این امریه سربازی، عنوان کرد: لازم است مشمولان هیچگونه غیبت و کسر خدمت نداشته باشند و با برخورداری از آمادگی جسمانی و روانی مناسب، علاقمند به انجام عملیات‌های آتش‌نشانی و امداد نجات باشند.

 

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر اضافه کرد: در این زمینه اولویت با مشمولانی است که رشته تحصیلی آنها فنی و مرتبط با خدمات ایمنی و امداد و نجات باشد و در روستاهای تحت پوشش یکی از پایگاه‌های آتش‌نشانی روستایی ساکن باشند.

 

وی بیان کرد: هر یک از پایگاه‌های ۱۲ گانه آتش نشانی روستایی استان می‌توانند برای جذب ۲ نیرو درخواست داشته باشند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 8 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م 1 روز قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد 1 روز قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...