امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 فروردين 1400 - 14:38
گزارش اتحاد خبر از جولان کرونا در استان بوشهر؛

اتحاد خبر: در هفته ای که گذشت تعداد بستریان مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بوشهر از 363 به 442 نفر رسید و همچنین 28 نفر از مبتلایان که اغلب آن ها سابقه بیماری زمینه ای داشتند جان خود را از دست دادند. به گزارش اتحاد خبر، نگرانی‌ها نسبت به وضعیت کرونا روز به روز بیشتر می‌شود، در شرایطی که وضعیت بحرانی این بیماری همه‌گیر کسب و کار خیلی از مردم....

هر شش ساعت یک قربانی / آمار مبتلایان به کرونا در استان بوشهر از مرز ۳۰.۰۰۰ نفر گذشت

اتحاد خبر- ثریا شیری: در هفته ای که گذشت تعداد بستریان مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان بوشهر از 363 به 442 نفر رسید و همچنین 28 نفر از مبتلایان که اغلب آن ها سابقه بیماری زمینه ای داشتند جان خود را از دست دادند.

به گزارش اتحاد خبر، نگرانی‌ها نسبت به وضعیت کرونا روز به روز بیشتر می‌شود، در شرایطی که وضعیت بحرانی این بیماری همه‌گیر کسب و کار خیلی از مردم را تعطیل کرده و وضعیت رنگبندی شهرها از قرمز به سیاه در حال تغییر است، هنوز بعضی از مردم با رعایت نکردن پروتکل‌ها، شرکت در مراسم عزاداری، عروسی‌ها و دورهمی‌ها جان خود و هموطنانشان را به خطر می‌اندازند.

به نقل از دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر، تعداد مبتلایان بستری‌شده در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر در روز یکشنبه 22 فروردین 1400 به 363 نفر رسید و سه آقای 93، 74 و 65 ساله با سابقه بیماری دیابت، قلبی عروقی و سکته و یک آقای 46 ساله بدون سابقه بیماری زمینه بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند.

دکتر سعید کشمیری آمار ابتلایان روز دوشنبه 23 فروردین 1400 را 382 نفر اعلام کرد و افزود: متاسفانه سه مورد فوتی ناشی از ابتلا با کرونا، که دو نفر از آن‌ها آقایان 92 و 63 ساله با سابقه بیماری دیابت و قلبی عروقی و یک خانم 48 ساله بدون سابقه بیماری زمینه‌ای در این استان ثبت شد.

همچنین در ادامه این روند افزایشی روز سه‌شنبه 24 فروردین 1399، آمار ابتلایان به کرونا در بیمارستان‌های استان به 409 نفر رسید و پنج مورد فوتی نیز ثبت شد که سه نفر از آن‌ها آقایان 79، 66 و 59 ساله با سابقه بیماری دیابت، فشار خون و فیبروز ریوی و دو نفر خانم 73 و 70 ساله با سابقه بیماری زمینه ای فشار خون و دیابت بودند.

در روز چهارشنبه 25 فروردین 1400، تعداد بیماران بستری در بخش های کرونای بیمارستان های استان بوشهر به 430 نفر رسید، همچنین چهار مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا نیز ثبت شد که دو نفر از آن ها آقایان 68 و 38 سال سن با سابقه بیماری فشار خون و دو نفر نیز خانم های 72 ساله و 68 ساله با سابقه بیماری زمینه ای فشار خون بودند.

طبق اعلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روز پنج شنبه 26 فروردین 1400 نیز تعداد بیماران مبتلا به کرونا که در بیمارستان های استان بستری بودند به 441 نفر رسید و چهار مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا، 2 آقا با 76  و 50 سال سن با سابقه بیماری دیابت و فشار خون و 2 خانم با 86 و 81 سال سن با سابقه بیماری زمینه ای فشار خون و کلیوی نیز در این استان بوشهر به ثبت رسید.

روز جمعه 27 فروردین 1400 اما با کاهش تعداد بستریان بخش های کرونایی استان بوشهر این آمار به 433 نفر رسید و از چهار مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا سه نفر آقای 87، 67 و 60 سال با سابقه بیماری قلبی عروقی و سرطان و یک خانم 66 ساله با سابقه بیماری کلیوی، دیابت و فشارخون بودند.

کشمیری از افزایش تعداد بستریان بخش های کرونایی بیمارستان های استان در روز شنبه 28 فروردین 1400 خبر داد و گفت: با روند صعودی این آمار در این روز به 442 نفر رسید و متاسفانه چهار نفر فوتی نیز بر اثر ابتلا به کرونا ثبت شد که دو آقای 94 و 67 سال سن با سابقه بیماری دیابت و فشار خون و دو خانم 90 ساله و 53 ساله با سابقه بیماری زمینه ای کلیوی، قلبی، دیابت و فشار خون بودند.

طبق اعلام این مسئول  تا کنون  944 نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده اند   و از آغاز شیوع کرونا تاکنون 30399 نفر در استان بوشهر به این ویروس مبتلا شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنان تعداد موارد مبتلا و بستری در استان بوشهر روند رو به رشد و افزایشی دارد، که برای پایان این دوره از بیماری نیاز به همراهی آحاد مردم است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 7 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 23 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد 1 روز قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...