امروز: دوشنبه 27 ارديبهشت 1400
  طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 فروردين 1400 - 08:40
هفته آینده؛

اتحادخبر:  استاندار بوشهر گفت: به خاطر شرایط کرونایی، دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در هفته آینده با یک سوم کارکنان فعالیت می‌کنند.عبدالکریم گراوند در جمع خبرنگاران با تشریح وضعیت کرونایی استان بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر در استان بوشهر یک شهرستان در وضعیت نارنجی است و مابقی نقاط استان در وضعیت قرمز هستند.وی بیان کرد...

اتحادخبر:  استاندار بوشهر گفت: به خاطر شرایط کرونایی، دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در هفته آینده با یک سوم کارکنان فعالیت می‌کنند.

دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر با یک سوم کارکنان فعالیت می‌کنند

به گزارش  مهر، عبدالکریم گراوند در جمع خبرنگاران با تشریح وضعیت کرونایی استان بوشهر اظهار داشت: در حال حاضر در استان بوشهر یک شهرستان در وضعیت نارنجی است و مابقی نقاط استان در وضعیت قرمز هستند.

 

وی بیان کرد: روز به روز شاهد افزایش شمار مبتلایان کرونا در استان هستیم و تعداد بستری‌ها نیز افزایش یافته و تخت‌های بیمارستانی استان در حال پر شدن هستند.

 

استاندار بوشهر با بیان اینکه در این شرایط باید با رعایت پروتکل‌ها و اعمال محدودیت‌های بیشتر روند کرونا را متوقف کنیم، خاطرنشان کرد: مقابله با کرونا نیازمند عزم همگانی است و همه باید در این زمینه مشارکت و همراهی کنند.

 

وی از اعمال محدودیت‌های جدید در هفته آینده خبر داد و اضافه کرد: طی هفته آینده دستگاه‌های اجرایی مرکز شهرستان‌های قرمز این استان با یک سوم ظرفیت نیروهای خود فعالیت خواهند کرد.

 

گراوند با اشاره به اینکه کارکنان غیر ساکن حق حضور در محل کار خود را ندارند افزود: خدمات فاقد فوریت در ادارات ارائه نمی‌شود و باید تجمع و تردد ارباب رجوع کاهش یابد.

 

وی از لغو شدن نشست‌‎ها، مأموریت‌ها، بازدیدهای مدیران و کارکنان اداری به مرکز استان‌‎ها و شهرستان‎‌ها خبر داد و افزود: با ایجاد میز خدمت باید خدمات به صورت غیرمستقیم به مردم ارائه شود.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: این محدودیت‌ها شامل مراکز بهداشتی و درمانی، نیروهای نظامی و انتظامی نمی‌شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

 • .: محمد علوی حدود 7 ساعت قبل گفت: خانوم‌عبیدی چرا نمیگی مردم ...
 • .: م حدود 23 ساعت قبل گفت: سلام ، پیشنهاد میکنم ...
 • .: محمد 1 روز قبل گفت: بیشتر نشاندهنده نفرت مردم ...
 • .: کارمند 1 روز قبل گفت: از اتحاد خبر بابت ...
 • .: دبیر ادبیات وفلسفه 1 روز قبل گفت: دست مریزاد! جستاریست سخت ...
 • .: معلم حدود 2 روز قبل گفت: قلمتان مانا و اندیشه ...
 • .: عباسی حدود 3 روز قبل گفت: هنر شهر،استان و کشور ...
 • .: حمید حیدری حدود 3 روز قبل گفت: بسیار جالب و آمرزنده ...
 • .: حسین مومیوند حدود 4 روز قبل گفت: عالی بود ...
 • .: شهروند حدود 5 روز قبل گفت: با سلام قطعا باید ...