کد خبر: 133307 ، سرويس: استان بوشهر
تاريخ انتشار: 20 مرداد 1399 - 15:22
آغاز عملیات اجرایی مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی شهر دالکی در هفته دولت / تصاویر

اتحاد خبر: رئیس شورای شهر دالکی از آغاز عملیات اجرایی احداث مخزن جدید ۲۰۰۰ متر مکعبی در هفته دولت خبر داد.

اتحاد خبر: رئیس شورای شهر دالکی از آغاز عملیات اجرایی احداث مخزن جدید ۲۰۰۰ متر مکعبی در هفته دولت خبر داد.به گزارش اتحاد خبر، ابوالحسن عالی معاون بهره برداری و توسعه آب استان بوشهر به همراهی مدیر آب و فاضلاب شهرستان دشتستان در سفر به شهر دالکی از پروژه نوسازی شبکه آب این شهر بازدید کردند.

در نشستی که در دفتر شورا برگزار شد رئیس شورای شهر دالکی، افزود: مخزن دو هزار متر مکعبی شهر دالکی در عملیات آجرایی آن در هفته دولت آغاز می شود تا مردم دالکی با کمترین مشکل در زمینه تامین آب روبرو شوند.در ادامه نشست غلامحسین پناه ضمن انتقاد از روند مرمت نوار حفاری توسط پیمانکار که نارضایتی شهروندان را در پی داشت خواستار تسریع در این امر مهم شد.

پناه با اشاره به پرتی و هدر رفت زیاد آب در شهر دالکی، اظهار کرد: خواستار ادامه طرح نوسازی شبکه آب شهر هستیم تا با نوسازی شبکه آب از هدر رفت آب جلوگیری شود.

در همین راستا معاون بهره برداری و توسعه آب استان بوشهر با توجه به بازدید از شبکه اجرا شده قول مساعد داد مناقصه جدید برگزار و کار مرمت و متصل شدن شبکه جدید در اسرع وقت انجام شود تا شبکه قابلیت بهره برداری را داشته باشد.

ابولحسن عالی همچنین ضمن بازدید از چشمه آب امامزاده احمد دالکی گفت: با توجه به اینکه مطالعات چشمه آب دالکی انجام گرفته برای وارد مدار کردن و استفاده بهتر از این آب کار انتقال آن همزمان با شروع بکار مخزن دو هزار انجام خواهد شد.

 
 

لينک خبر:
https://www.ettehadkhabar.ir/fa/posts/133307