امروز: شنبه 03 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 مرداد 1397 - 10:52
بخشدار ویژه خارگ:
اتحاد خبر: بخشدار ویژه خارگ از برطرف شدن مشکل زمین برای احداث استخر در جزیره خارگ خبر داد.
اتحاد خبر: بخشدار ویژه خارگ گفت: مشکل زمین برای احداث استخر در جزیره خارگ برطرف شد.
مشکل زمین برای احداث استخر در جزیره خارگ برطرف شد به گزارش مهر؛ محمود رضایی اظهار کرد: یکی از موارد مهم که در تابستان باید مد نظر مدیران بخش باشد حوزه اوقات فراغت نوجوانان و جوانان است که در این حوزه به صورت جدی ورود داشته‌ایم و ساماندهی خوبی در حوزه آموزش و پرورش داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه نیاز اصلی توسعه جزیره خارگ بحث زمین است، خاطرنشان کرد: در جزایر با مشکل زمین مواجه هستیم که خوشبختانه با همکاری اداره بنادر و دریانوردی، مدیران استانداری و فرمانداری توانستیم ۱۰ هزارمتر زمین برای توسعه فضای اوقات فراغت اهالی شریف خارگ و ایجاد فضای سبز در جزیره خارگ ایجاد کنیم.

رضایی تصریح کرد: مقدمات تحویل زمین برای ایجاد استخر جزیره خارگ توسط بخشداری وشهرداری جزیره خارگ فراهم شده است و امیدوار هستیم این خواسته به حق اهالی شریف خارگ اجرایی شود.

بخشدار ویژه جزیره خارگ بیان کرد: نگاه دولت به جزیره خارگ ایجاد زیر ساخت اساسی،اصولی و استاندارد است و الحمدالله در این حوزه ها در ۲ سال اخیر بسیار موفق بوده ایم.

وی ادامه داد: قشر اعظمی از آمار انسانی جزیره خارگ را جوانان تشکیل می دهند و باید بسترهای لازم برای بهره گیری از پتانسیل و ظرفیت جوانان فراهم شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/05/03 - 06:32
0
0
سلام .تشکر از خبر ولی کاش آقای بخشدار در متن پایانی سخنان خود اشاره میکردند دولت تدبیر و امید در کل دوران کاری خود در جزیره خارگ همه مسایل را پی گیری کرده اند ،تا خدای نکرده شاهد برداشت غلط دیگران نباشیم 0
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین