امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 مرداد 1397 - 09:08
اتحاد خبر: جوانی که متهم است 9 پسربچه را ربوده و به آنها تجاوز کرده ‌است، به اعدام، 144 سال زندان و صد ضربه شلاق محکوم شد.
اتحاد خبر: جوانی که متهم است 9 پسربچه را ربوده و به آنها تجاوز کرده ‌است، به اعدام، 144 سال زندان و صد ضربه شلاق محکوم شد.

به گزارش روزنامه شرق؛ متهم یک سال قبل دستگیر شد. آن زمان چند نوجوان به پلیس شکایت کردند که مردی آنها را به یک کانال آب کشانده و مورد آزار قرار داده ‌است. با ارجاع چند شکایت به مأموران پلیس و آغاز بررسی‌ها مشخص شد جوان متجاوز مردی پرایدسوار است که در منطقه شرق تهران اقدام به ربودن پسربچه‌ها می‌کند. با به‌دست‌آمدن شماره پلاک پراید مشخص شد این ماشین متعلق به مردی میان‌سال است.

 

از صاحب خودرو تحقیق شد. او گفت: ماشین متعلق به من است، اما پسرم از آن استفاده می‌کرد و برای رفتن به سر کار و انجام کارهای دیگر ماشین را در اختیار او گذاشته ‌بودم. بعد از دستگیری ایمان او از سوی چند نوجوان شناسایی شد. متهم گفت: من این اتهام را قبول ندارم و کاری با بچه‌ها نکردم، اما وقتی که فیلم دوربین‌های مداربسته اطراف محل جرائم بررسی شد، مشخص شد که ایمان چند بار با پسربچه‌ها به داخل کانال آبی رفته و بیرون آمده ‌است.

 

ایمان که اسناد پلیس را دید لب به اعتراف گشود و گفت: بچه‌ها را به بهانه اینکه در قسمت سرپوشیده کانال آب در شرق تهران یک توله‌سگ نگهداری می‌کنم به آنجا می‌بردم و مورد آزار قرار می‌دادم. البته من چند بار هم با ماشین مادرم که 206 است بچه‌ها را به آن کانال آب بردم.

 

پلیس با توجه به دامنه جرائم متهم از مردم خواست درصورتی‌که از سوی این جوان مورد آسیب قرار گرفتنه‌اند شکایت خود را مطرح کنند. سرانجام 9 کودک شکایت خود را دراین‌باره مطرح و متهم را نیز شناسایی کردند این در حالی بود که در شکایت اولیه بچه‌ها به پزشکی قانونی رفته و آزار جنسی آنها مورد تأیید قرار گرفته ‌بود.

 

متهم بعد از اینکه پای میز محاکمه رفت اتهام را رد کرد و گفت: من فقط بچه‌ها را می‌بردم و کمی آزارشان می‌دادم. من اصلا به آنها تجاوز نکردم. بااین‌حال براساس مدارک موجود، قضات شعبه 5 دادگاه کیفری استان تهران متهم را به اعدام و 144 سال حبس به دلیل شش فقره آدم‌ربایی و صد ضربه شلاق محکوم کردند./دکانال تلگرام اتحادخبر

برچسب ها:
اعدام , تجاوز , اتحاد خبر

نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین