امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 01 مرداد 1397 - 08:17
مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: اتاق فکر مهارت در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

اتحاد خبر: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر گفت: اتاق فکر مهارت در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

اتاق فکر مهارت در استان بوشهر تشکیل می‌شود

به گزارش مهر، عبدالمجید دوراهکی عصر یکشنبه در دیدار کارکنان آموزش فنی و حرفه‌ای با نماینده ولی فقیه در استان بوشهر اظهار داشت: به منظور توسعه برنامه‌های آموزشی در استان بوشهر اقدامات خوبی صورت گرفته است.


وی اضافه کرد: توسعه مهارت‌های آموزشی نقش بسیار مهمی در راستای توسعه اشتغال خواهد داشت و برای رفع و کاهش میزان بیکاری در جامعه نیاز است که به برنامه‌های آموزشی نگاه ویژه‌ای داشته باشیم.


مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر بر لزوم ترویج فرهنگ مهارت آموزی در بین خانواده‌ها تاکید کرد و ادامه داد: در این راستا تاق فکر مهارت در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

 

طراحی اپلیکیشن فروش محصولات بومی

وی از توسعه برنامه‌های ارائه آموزش‌های مهارتی در همه حوزه های خدمات، کشاورزی، صنعت و فرهنگ و هنر در تمامی شهرها و روستاهای استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: ارائه آموزش‌های مهارتی بر اساس نوع پیشرفت صنایع در استان بوشهر برنامه‌ریزی می‌شود.


دوراهکی از تدوین اپلیکیشن فروش محصولات بومی استان در فنی و حرفه ای خبر داد و افزود: این اقدام در راستای توسعه فرهنگ مهارت آموزی اجرا می‌شود که در دسترس هم استانی ها قرار خواهد گرفت.


وی با اشاره به ضرورت توسعه توانمندسازی و مهارت آموزی در حوزه کودک و نوجوان گفت: در راستای ترویج آموزش های مهارتی بین آحاد مردم آموزش‌های مهارتی در پایگاه‌های بسیج و مساجد محلات ارائه می‌شود./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین