امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 تير 1397 - 12:54
در سال جاری؛

اتحاد خبر: فرماندار دشتی گفت: تاکنون برای ۳۶ پرونده اشتغالزایی ۹۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان پرداخت شده است.

اتحاد خبر: فرماندار دشتی گفت: تاکنون برای ۳۶ پرونده اشتغالزایی ۹۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در سطح شهرستان پرداخت شده است.

۹۷ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی در دشتی پرداخت شد

به گزارش مهر، عبدالله نادری صبح یکشنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان دشتی اظهار داشت: با پرداخت این تسهیلات زمینه اشتغال ۲۲۹ نفر در شهرستان فراهم می شود.

 

وی افزود: همچنین در حال حاضر ۹۸ پرونده نیز در بانکهای عامل شهرستان در دست پیگیری می باشد که بزودی این تسهیلات نیز پرداخت می شود.

 

نادری بیان کرد: بر اساس دستور العمل جدید پرونده های کمتر از مبلغ دو میلیارد ۵۰۰ میلیون ریال بعد از تصویب در کمیته فنی شهرستان به بانکهای عامل ارسال و بالای این مبلغ نیز مستقیم به کمیته فنی استان ارسال می‌شود.

 

وی ضمن تقدیر از تلاش‌های مدیران بانک‌های شهرستان دشتی در پرداخت این تسهیلات ادامه داد: انتظار داریم متقاضیان برای تسریع در پرداخت تهسیلات همکاری لازم با بانک ها داشته باشند.

 

فرماندار دشتی با بیان اینکه یکی از اهداف مهم این طرح‌ها اشتغال پایدار است، خاطرنشان کرد: شهرستان دشتی از ظرفیت های خوبی در بخش های مختلف برخوردار است که می طلبد متناسب با این ظرفیت ها سرمایه گذاری در آن صورت گیرد.

 

وی گفت: طرح‌هایی که متقاضیان به کمیته فنی ارائه می دهند باید دارای توجیهی و بازار لازم داشته باشد و بتواند اشتغال پایدار که یکی از اهداف دولت است فراهم کند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین