امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 31 تير 1397 - 11:42
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر با بیان اینکه نباید به دنبال زمین گیر کردن تولید باشیم، گفت: رسیدگی به پرونده‌های تخلف در بازار در استان بوشهر تسریع شود.

اتحاد خبر: استاندار بوشهر با بیان اینکه نباید به دنبال زمین گیر کردن تولید باشیم، گفت: رسیدگی به پرونده‌های تخلف در بازار در استان بوشهر تسریع شود.

رسیدگی به پرونده‌های تخلف در بازارهای استان بوشهر تسریع شود

به گزارش مهر، عبدالکریم گراوند صبح یکشنبه در کارگروه تنظیم بازار استان بوشهر با اشاره به اقدامات صورت گرفته در استان برای کنترل بازار و بازرسی، اظهار داشت: در موضوع بازرسی ها باید اقدامات به گونه ای باشد تاثیر ملموس بازرسی ها را شاهد باشیم.

 

وی بیان کرد: وضعیت اقتصادی و شرایط بازار به گونه‌ای است که می‌طلبد همه دست به دست هم بدهیم و با همکاری و همدلی، کشور را از این شرایط و وضعیت عبور دهیم.

 

استاندار بوشهر تصریح کرد: دشمنان قسم خورده کشور در تحلیل و بررسی های خود به این نتیجه رسیده اند که باید از طریق مسائل اقتصادی به کشور هجمه وارد کنند لذا باید هوشیار باشیم و این اجازه را هم به دشمن ندهیم.

 

گراوند اضافه کرد: با توجه به اقدامات و عملکرد خوب تعزیرات حکومتی در استان بوشهر، انتظار داریم زمان رسیدگی به پرونده‌های تخلف در بازار، در زمان کوتاه تری رسیدگی شود.

 

نباید به دنبال زمین‌گیر کردن تولید باشیم

وی با اشاره به نقش مهم سازمان جهاد کشاورزی در تامین نهاده های کشاورزی گفت: سازمان جهاد کشاورزی استان موضوع نهاده ها را به صورت جدی پیگیری کنند و با واسطه هایی که خارج از قیمت مشخص شده، نهاده ها را بفروشند برخورد شود.

 

استاندار بوشهر با بیان اینکه نباید به دنبال زمین گیر کردن تولید باشیم، افزود: باید اجازه بدهیم تولید ادامه داشته باشد تا شاهد رونق و شکوفایی اقتصاد باشیم.

گراوند با تاکید بر آموزش ویژه بازرسان بازار بیان کرد: تاکید دوباره بر نظارت جدی بر بازار داریم تا بتوان با نظارت جدی بر بازار شاهد تعادل در این بخش مهم اقتصاد باشیم./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین