امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 تير 1397 - 14:15
استاندار بوشهر:

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: برطرف کردن مشکلات آب و برق اولویت اول استان بوشهر است و در این راستا اقدامات خوبی صورت گرفته و پیگیری‌های مستمری را در این راستا داریم. به گزارش «اتحاد خبر»، وی از تلاش برای کاهش میزان خاموشی‌های برق در سطح استان خبر داد و با اشاره به پیگیری‌های تامین آب مورد نیاز افزود: مناقصه ایجاد دو آبشیرین‌کن به زودی ...

اتحاد خبر: عبدالکریم گراوند صبح پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بوشهر اظهار داشت: تلاش‌های بسیار زیادی را در راستای رفع مشکلات حوزه آب و برق استان بوشهر داشته‌ایم.
برطرف کردن مشکلات آب و برق مهمترین اولویت استان بوشهر است به گزارش مهر، وی از تلاش برای کاهش میزان خاموشی‌های برق در سطح استان خبر داد و با اشاره به پیگیری‌های تامین آب مورد نیاز افزود: مناقصه ایجاد دو آبشیرین‌کن به زودی برگزار می‌شود و قدم‌های مهمی در این حوزه برمی‌داریم.

گراوند با عذرخواهی از مردم استان بابت خاموشی و مشکلات آب و برق گفت: در حوزه هزینه اعتبارات، نظارت بر تخصیص اعتبارات با جدیت دنبال میشود و این موضوع به صورت ماهانه پیگیری می‌کنم.

وی افزود: گزارش میزان جذب اعتبارات ملی دستگاه های اجرایی و میزان جذب اسناد اعتباری استان توسط سازمان برنامه و بودجه استان تهیه شود. اعتبارات استان. باید صرف توسعه استان شود و از هزینه های غیرضروری در دستگاه های اجرایی جلوگیری شود.

گراوند گفت: مذاکره ای با وزارت نیرو داشتیم و قرار است یک شرکت بخش خصوصی برای اجرای سیستم اسکن سه بعدی از شبکه های آب استان وارد استان شود و شهر دالکی را برای پایلوت طرح انتخاب کردیم و در صورت موفق بودن سیستم در کل شبکه های آب استان این سیستم را اجرا می‌کنیم تا وضعیت هدر رفت آب در استان مشخص شود.

وی بیان کرد: در شرایط کنونی که جنگ اقتصادی نامگذاری شده و دشمنان در تلاش برای ضربه زدن به نظام از راه اقتصاد هستند، بیش از هر زمانی به اتحاد و انسجام نیاز داریم و همه ارکان نظام پست سر رهبری باید باشند.

وی گفت: بزرگترین بار به دوش دولت است و در جنگ نابرابر اقتصادی باید اتحاد برادری خود را حفظ کنیم چرا که حفظ نظام جمهوری اسلام اوجب واجبات است.

استاندار بوشهر با اشاره به شرایط ویژه کشور تصریح کرد: پاسداری از خون شهدا در شرایط کنونی با وحدت و همدلی مردم و مسوولان میسر است و در بیان و خطابه های خود مراقب شرایط کنونی باشیم.

گراوند با اشاره به ظرفیت های شهرستان دشتی افزود: باید با همکاری و کمک همه مجموعه های دولتی و ظرفیت های بخش خصوصی، استعدادها و ظرفیت های دشتی را شکوفا کنیم.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین