امروز: سه شنبه 06 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 تير 1397 - 11:42

اتحاد خبر: مهاجم سرشناس بایرن مونیخ از روزهای سخت خود بعد از حذف زود هنگام از جام جهانی گفت.

اتحاد خبر: روبرت لواندوفسکی جام جهانی ناامید کننده‌ای را با تیم ملی فوتبال لهستان پشت سر گذاشت و نه توانست گلزنی کند و نه تیم او از مرحله گروهی به دور بعد صعود کرد.

 به گزارش przegladsportowy"، این بازیکن سرشناس در گفت و گویی که با روزنامه لهستانی داشت درباره روزهای خود بعد از جام جهانی گفت: بعد از حذف از جام جهانی چند شب نتوانستم بخوابم. من با امیدهای زیادی به جام جهانی رفته بودم و اصلا انتظار نداشتم که این گونه حذف شویم.

او ادامه داد: حذف ما دردناک بود. بسیار به اشتباهاتی که داشتیم فکر کردم و نمی‌توانم خود را تنها مقصر بدانم. هنوز هم این حذف تلخ و ناباورانه را درک و هضم نکرده‌ام. به هر حال من هم انسان هستم و نمی‌توانم همه چیز را به تنهایی انجام دهم. طبیعی است که من هم اشتباه داشته باشم. بعد از حذف از جام جهانی هیچ دیداری را دیگر تماشا نکردم. تنها صحنه‌هایی از دیدار انگلیس و کرواسی را نگاه کردم که آن هم به صورت تصادفی و در رستوران بود.

لواندوفسکی درباره صحبت کردن با سرمربی جدید بایرن مونیخ و این که در این تیم می‌ماند یا خیر، گفت: من هیچ صحبتی با کواچ نداشته‌ام و از طرف او هیچ پیامی به من نرسیده است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین