امروز: يکشنبه 29 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 تير 1397 - 10:48
مدیرعامل آبفای روستایی هرمزگان عنوان کرد:
اتحاد خبر: مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از کمک ۵۰میلیارد تومانی معاون امور عمرانی دفتر مقام معظم رهبری برای آبرسانی به بشاگرد خبر داد.
اتحاد خبر: مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از کمک ۵۰میلیارد تومانی معاون امور عمرانی دفتر مقام معظم رهبری برای آبرسانی به بشاگرد خبر داد.
کمک ۵۰میلیارد تومانی دفتر رهبری به مجتمع آبرسانی سد سهران بشاگرد

به گزارش مهر؛ عبدالحمید حمزه پور با اشاره به بازدید معاون امور عمرانی دفتر مقام معظم رهبری از تاسیسات آبرسانی روستایی در شهرستان بشاگرد گفت: باتوجه به مشکلات بی آبی درشهرستان بشاگرد وپیگیری های انجام شده، روز سه شنبه بازدیدی برای بررسی مشکلات بی آبی  از تاسیسات آبی روستایی و شهری در این شهرستان انجام شد.

حمزه پور بیان داشت: برای تسریع وتکمیل تاسیسات منابع آبی جهت آبرسانی نیاز به اعتبارات لازم است که در این بازدید اعتبارات خوبی برای انجام کار اختصاص یافت.

مدیرعامل آبفای روستایی هرمزگان گفت: با بازدید صورت گرفته از مجتمع آبرسانی سد سهران که آبرسانی به ۵۵ روستا را در دستور کار قرار دارد مبلغ ۵۰میلیارد تومان برای تسریع و تکمیل در عملیات اجرایی این پروژه اختصاص یافته که در دونوبت پرداخت خواهد شد.

حمزه پور عنوان کرد: با تامین این اعتبارات وانجام کار به صورت شبانه روزه به مردم شهرستان بشاگرد وعده میدهم تا نیمه نخست سال آینده این پروژه آبرسانی را تکمیل وبه بهره برداری رسانده و روستائیان از این نعمت الهی برخوردار شوند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین