امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 28 تير 1397 - 09:29

اتحاد خبر: رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: زهرا و سلیمه تنگستانی دو خواهر امدادگر این جمعیت چهار نفر را که در آبهای ساحلی این بندر غرق شده بودند از مرگ حتمی نجات دادند.

اتحاد خبر: عبدالعلی صیادی افزود: این امدادگران درهنگام شنا کردن در آب های ساحلی این بندر صدای 2 مادر را که برای نجات فرزندانشان درخواست کمک می کردند، شنیده و بلافاصله وارد عمل شدند.

به گزارش ایرنا؛ وی اظهار داشت: این دو خواهر که سابقه فراگیری دوره های امداد و نجات و کمک های اولیه را در هلال احمر این شهرستان داشتند با واکنش سریع و به موقع کودکان 9 و 11 ساله غرق شده را از عمق آب دریا بیرون کشیده و از مرگ حتمی نجات می دهند.
رئیس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: بانوان امدادگر پس از نجات این کودکان، به کمک مادران آنان که در امواج دریا گرفتار و غرق شده بودند، شتافتند و همگی آنان را به سلامت به خشکی انتقال دادند.
وی گفت: یکی از این بانوان امدادگر بدلیل فشار وارد شده توسط غرق شدگان به وی از ناحیه گردن برای ساعت هایی در بیمارستان گناوه بستری و درمان شد.
ساحل ماسه ای گناوه از نقاط گردشگرپذیر این شهرستان در شمال استان بوشهر تفرجگاه و محل شنای هموطنان و اهالی این منطقه است.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین