امروز: شنبه 04 اسفند 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 تير 1397 - 08:30

اتحادخبر: استاندار بوشهر در پیامی انتشار هزارمین شماره التحاد جنوب را تبریک گفت. در پیام عبدالکریم گراوند آمده است: هفته نامه اتحادجنوب به عنوان یکی از نشریات دیرپا و ریشه دار استان بوشهر در ارتقای این شاخص ها در حوزه اطلاع رسانی بسیار مفید و موثر بوده و انشاالله خواهد بود. امیدوارم در بیستمین سال انتشار و هزارمین شماره این هفته نامه با تکیه بر رسالت....

اتحادخبر: استاندار بوشهر در پیامی انتشار هزارمین شماره التحاد جنوب را تبریک گفت. در پیام عبدالکریم گراوند آمده است:بدون تردید مطبوعات و رسانه ها چشم بینا و وجدان بیدار هر جامعه ای می باشند که همزمان با رشد شاخص های اقتصادی و رفاه اجتماعی در ترقی و تعالی فرهنگی جامعه نیز سهم به سزایی دارند.
هفته نامه اتحادجنوب به عنوان یکی از نشریات دیرپا و ریشه دار استان بوشهر در ارتقای این شاخص ها در حوزه اطلاع رسانی بسیار مفید و موثر بوده و انشاالله خواهد بود.
امیدوارم در بیستمین سال انتشار و هزارمین شماره این هفته نامه با تکیه بر رسالت حرفه ای خود همچنان پل ارتباطی میان  مردم و مسئولین باشد.

 

عبدالکریم گراوند - استاندار بوشهرکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/04/30 - 22:22
0
2
ای کاش التفات به رسانه و خاصه اتحاد جنوب عزیز به عنوان رکن چهارم دموکراسی بیشتر صورت بگیره و مردم شاهد بازخورد عینی مطالبات خود در رسانه ها توسط ارگان های دولتی باشیم
1397/04/30 - 21:55
0
1
درود بر استاندار محترم و دست اندرکاران نشریه اتحاد جنوب🌹🌹🌹
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین