امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 تير 1397 - 12:40
مدیرکل کمیته امداد بوشهر:

اتحاد خبر: مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از ارائه خدمات بهداشتی به بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر مددجوی نیازمند تحت حمایت در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

اتحاد خبر: مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از ارائه خدمات بهداشتی به بیش از دو هزار و ۵۰۰ نفر مددجوی نیازمند تحت حمایت در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

خدمات بهداشتی به ۲۵۰۰ مددجوی کمیته امداد بوشهر ارائه شد

به گزارش مهر، احمد لطفی صبح چهارشنبه در نشست کارگروه بهداشت مددجویان تحت حمایت اظهار کرد: جامعه مددجویی به دلیل آسیب‌های متعدد از جمله مشکلات درمانی و بهداشتی نیاز مبرم به اجرای فعالیت‌های پیشگیرانه دارد.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر طرح آموزش سلامت را مهم‌ترین زمینه ارائه خدمات بهداشتی به مددجویان عنوان کرد و گفت: این طرح باعث افزایش آگاهی و ارتقای سطح سلامت مددجویان می‌شود.

 

وی در ادامه بیان کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون ۴۰۰ میلیون ریال مددجویان در سر فصل فعالیت‌های بهداشتی برای دو هزار و ۵۱۶ نفر مددجو هزینه شده است که نسبت به مشابه سال گذشته رشد چشم گیری داشته است.

 

لطفی با اشاره به اینکه فعالیت‌های بهداشتی انجام گرفته در کمیته امداد بیشتر در حوزه پیشگیری است گفت: در این راستا اقداماتی نظیر آموزش بهداشت، تأمین برخی اقلام و مایحتاج بهداشتی مددجویان کمیته امداد انجام شده است که هدف اصلی آن ارتقای سطح بهداشت عمومی و کیفیت زندگی آن‌ها است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر به دیگر طرح‌های بهداشتی این نهاد اشاره کرد و افزود: معاینات دوره‌ای مجریان طرح‌های خودکفایی، ارزیابی سلامت زنان، بینائی‌سنجی قالیبافان، ارتقاء بهداشت محیط‌های خودکفایی و غربالگری سالمندان ازجمله این طرح‌ها هستند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین