امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 تير 1397 - 12:07

اتحاد خبر: نشست هم اندیشی شهرداران شهرستان دشتستان به میزبانی شهرداری برازجان برگزار شد، در این نشست که با حضور مهندس پارسایی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان بوشهر و هیئت همراه و شهرداران شهرستان دشتستان  برگزار گردید , مهندس محمدی شهردار برازجان با اشاره به اهداف برگزاری این نشست ضرورت پرهیز از بخشی نگری، لزوم همدلی...

اتحاد خبر: نشست هم اندیشی شهرداران شهرستان دشتستان به میزبانی شهرداری برازجان برگزار شد، در این نشست که با حضور مهندس پارسایی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان بوشهر و هیئت همراه و شهرداران شهرستان دشتستان  برگزار گردید , مهندس محمدی شهردار برازجان با اشاره به اهداف برگزاری این نشست ضرورت پرهیز از بخشی نگری، لزوم همدلی و همفکری شهرداران  را امری اجتناب ناپذیر خواند و افزود : همه اجزا یک مجموعه کامل هستیم و باید همراه و همگام باشیم تا بتوانیم شهرستان دشتستان را به جایگاهی که شایسته آن هست برسانیم.


وی ضمن خیر مقدم خدمت میهمانان گرامی با بیان این مطلب که ؛ تلاش مستمر و بی وقفه یکی از عوامل مهم در ترقی مجموعه مدیریت شهری است خاطر نشان کرد: طی چند ماهی که در خدمت مردم شریف شهر برازجان هستم همیشه از حواشی پیش روی خدمت صادقانه به شهروندان پرهیز نموده و سعی کردیم به هیچ چیز جز خدمت صادقانه به مردم نیاندیشیم، بنابراین عملگرایی را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.


در ادامه این جلسه مهندس پارسایی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان بوشهر هدف از برگزاری این نشست ها را تقویت بنیه علمی شهرداریها در حوزه سرمایه گذاری دانست. و در ادامه از مهندس محمدی بعنوان نماینده شهرداران شهرستان دشتستان و استان بوشهر بدلیل پیگیری مشکلات شهرداری های استان و همچنین تشکیل این جلسه تقدیر نمودند.


همچنین مهندس محمدی باغملایی راهکارهایی در خصوص مسائل درآمدی شهرداری ها ارائه نمودند که می توان به تشکیل مدیریت واحد شهری، درآمدهای پایدار، استفاده از تجارب دیگر شهرداریها در پیشرفت سرمایه های شهرداری من جمله ممیزی املاک، عوارض نوسازی و تفکیک اراضی اشاره نمود.


در پایان این نشست شهرداران دشتستان مطالبی در خصوص مشکلات و مسائل پیشروی شهرداریها ارائه نمودند.
کانال تلگرام اتحادخبر

مرتبط:

نظرات کاربران
1397/04/28 - 07:00
0
0
آب درمانی
چاقی و اضافه وزن داشتم ، رژیم آب درمانی در پیش گرفتم تا لاغر شوم. همه چیز بخوبی پیش میرفت و لاغر و کم وزن میشدم که ناگاه بلای قحط آبی و کم آبی نازل شد و کار را خراب کرد. دو باره به وزن سابق برگشتم. قصد کردم حمام سونا بگیرم تا عرق کردن و از دست دادن آب بدن، لاغر شوم؛ قطع برق به کمکم آمد و حمام سونای طبیعی برایم دست و پا کرد. دو باره وزن کم کردم. آنقدر عرق کردم و أب بدنم را از دست دادم که گرما زده شدم و به حالت اغما افتادم. حال که از برکت آب بطری و آب معنی که به سر و صورت پاشیده اند بهوش ۀمده ام با همان حالت نیمه هوشیاری و گیجی و منگی و پا پکری می پرسم: مسبب این بلازدگی و کلاف سردر گمی کیست؟ جاهل بودند و نابینا یا غافل بودند و بینا ولی نا مسؤل؟
آنکس که نداند و نداند که نداند
یا
آنکه بداند ولی غافل شود از هر چه که داند
1397/04/27 - 12:30
0
0
یاد داشت روزانه
امروز یکی از روزهای پر شادی در زندگی من بود. چه ذوقی کردم و از خوشحالی از جا به هوا پریدم وقتی صدای چکه کردن آب را شنیدم! بعد از این همه روز بس بردن با سترس و فشارهای روحی و افسردگی اظراب نیمه روز گل از گلم شکفت و چهره گرفته و پژمرده ام مثل غنچه ای بسته باز شد و دای خنده شادیم در فضا پیچید. از فراتر از شادی کودک و نوجوانی از دیدن پیروزی و قهرمان شدن تیم فوتبال کشورش از تلویزیون در جام جهانی. خانه همسایه هم غوغا شد. شادی شادی کودک همسایه انگار کارنامه قبولی یا جایزه المپیاد علمی یا ورزشی را گرفته باشد تا منزل و اتاق من رسید. وقتی کمی حالم جا آمد بدو آمدم تو اتاق تا برنامه تلویزیونی مورد علاقه ام گه بی صبرانه منتظر و چشم انتظارش بودم و تازه شروع شده بود را از دست ندهم که ناگهان این جعبه جادوئی خوابیذ و ساکت شد. بی معرفت این برق لعنتی لا مصب سر بزنگاه قطع شد و حالمان را گرفت و ناخوش کرد!...، تلمبه آب هم خفه شد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین