امروز: يکشنبه 29 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 تير 1397 - 09:31
سرپرست اداره کل بنادر بوشهر:

اتحادخبر: سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: طرح‌های گردشگری و تجارت دریایی در بندر بوشهر اجرا می‌شود.

طرح‌های گردشگری و تجارت دریایی در بندر بوشهر اجرا می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، نورالله اسعدی بعد از ظهر سه‌شنبه در مراسم افتتاح پایانه بین‌المللی مسافری و گردشگری دریایی بوشهر اظهار داشت: اجرای این پروژه یکی از مطالبات مهم مردم جزیره خارگ بود.

وی اضافه کرد: پایانه بین‌المللی مسافری و گردشگری دریایی بوشهر نقش مهمی در بهبود وضعیت سفرهای دریایی اهالی جزیره خارگ خواهد داشت و بسیاری از مشکلات این حوزه را رفع می‌کند.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر بیان کرد: به منظور بهبود خدمات دهی در این بخش واگذاری تاسیسات و اسکله مسافربری شرکت والفجر به اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر انجام شد.

بهبود تردد در مسیر خارگ

وی خاطرنشان کرد: به منظور بهبود وضعیت تردد در مسیر بوشهر - خارگ و بالعکس دو فروند شناور با ظرفیت ۳۰۰ مسافر روزانه دو بار فعال شده است.

اسعدی با اشاره به ظرفیت بالای گردشگری و تجاری بندر بوشهر ادامه داد: در فازهای بعدی پایانه بین‌المللی مسافری و گردشگری دریایی، طرح‌های گردشگری و تجارت دریایی در این پایانه اجرا می‌شود.

سرپرست اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر اعتبار اجرای این پایانه را سه میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: سالن مسافری پایانه بین‌المللی مسافری و گردشگری دریایی بوشهر دارای مساحت ۴۰۰ متر مربع است که به وسایل سرمایشی تجهیز شده است./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین