امروز: جمعه 03 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 27 تير 1397 - 08:40
برای همراهی با مردم تشنه دشتستان؛

اتحاد خبر: کمیته برگزاری جشن هزارگان اتحاد جنوب در بیانیه ای اعلام کرد تا زمانی که مشکل آب مردم دشتستان حل نشود این جشن برگزار نخواهد شد. در این بیانیه آمده است: مردم شریف دشتستان، مخاطبان ارجمند اتحاد جنوب؛ دلخوش از هزار شماره همراهی و همدلی با مردم شریف و مخاطبان ارجمند، همه مقدمات لازم برای برگزاری این جشن باشکوه را تدارک دیده بودیم...

جشن هزارگان اتحاد جنوب تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شود

اتحاد خبر: کمیته برگزاری جشن هزارگان اتحاد جنوب در بیانیه ای اعلام کرد تا زمانی که مشکل آب مردم دشتستان حل نشود این جشن برگزار نخواهد شد.

در این بیانیه آمده است:


مردم شریف دشتستان
مخاطبان ارجمند اتحاد جنوب

دلخوش از هزار شماره همراهی و همدلی با مردم شریف و مخاطبان ارجمند، همه مقدمات لازم برای برگزاری این جشن باشکوه را تدارک دیده بودیم. سخنرانان و مهمانان از تهران و شهرستان های استان دعوت شده و حتی بلیط های پرواز تهیه شده بود.

مجوز های لازم اخذ و هماهنگی با فرمانداری و نیروی محترم انتظامی برای برقراری امنیت و انتظامات مراسم انجام شده بود.

اما همه این مقدمات به این امید فراهم شده بود که مشکل جدی مردم در تامین آب شرب مورد نیاز حل شده باشد و مخاطبان و همراهان اتحاد جنوب با دلی شاد در مراسم جشن اتحاد جنوب شرکت نمایند. ولی از آنجا که متاسفانه این بحران تاکنون حل نشده است، کمیته برگزاری جشن هزارگان اتحاد جنوب،  برگزاری این مراسم را تا حل مشکل بی آبی مردم به تاخیر می اندازد.

اتحاد جنوب صدای مردم بوده و عدم برگزاری جشن هزارگان خود را نیز اقدامی اعتراضی برای رساندن صدای اعتراض مردم می داند. لذا از مسئولان ذیربط به خصوص مدیران آبفا استان مصرانه می خواهد به قولی که به مردم تشنه برازجان و دشتستان داده اند پایبند بوده و در اسرع وقت به تعهدات خود جامه عمل بپوشانند.

هر زمان که مشکل بی آبی مردم شهرستان حل شود در اطلاعیه ای زمان جدید برگزاری جشن هزارگان اتحاد جنوب به استحضار مردم شریف و عزیز استان خواهد رسید.
 
امید آن که این زمان به درازا نیانجامد./ص


"کمیته برگزاری جشن هزارگان اتحاد جنوب"



کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
بارک الله. جشن یعنی شادمانی همه‌ی مردم با مسئولان و رسانه ها و در کنار هم. حالاکه به خاطر مشکلات پیش اومده در کازرون مشکل کمبود آب آشامیدنی دشتستان جز با تلاش مسئولان خودمون و همکاری مردم حل نمیشه و می بینیم که مسئولان ما تلاش می کنند به طور شبانه‌روز تا سه چهار روز دیگه حل بشه تصمیم عالی گرفتید
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین