امروز: چهارشنبه 01 خرداد 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 26 تير 1397 - 08:21
فرماندار جم:

اتحاد خبر: فرماندار جم گفت: بخش وسیعی از اراضی کوهستانی شهرستان جم در آتش سوخت. محمد حسینی اظهار داشت: در پی آتش‌سوزی گسترده‌ای که در شهرستان جم به وقوع پیوست بخش های وسیعی از اراضی کوهستانی و مراتع جم در آتش سوخت. وی افزود: آتش سوزی حوالی ساعت ۱۶ دیروز از حاشیه اتوبان جم آغاز و سپس با ورود به محدوده ای نظامی، بخش های وسیعی از این ...

اتحاد خبر: فرماندار جم گفت: بخش وسیعی از اراضی کوهستانی شهرستان جم در آتش سوخت.

بخش وسیعی از اراضی کوهستانی جم در آتش سوخت

به گزارش مهر؛ محمد حسینی اظهار داشت: در پی آتش‌سوزی گسترده‌ای که در شهرستان جم به وقوع پیوست بخش های وسیعی از اراضی کوهستانی و مراتع جم در آتش سوخت.

 

وی افزود: آتش سوزی حوالی ساعت ۱۶ دیروز از حاشیه اتوبان جم آغاز و سپس با ورود به محدوده ای نظامی، بخش های وسیعی از این منطقه و مراتع مجاور را طعمه حریق کرد.

 

حسینی اظهار داشت: از همان دقایق اولیه شروع آتش سوزی تمام اعضای مدیریت بحران و نیروهای امدادی شهرستان وارد عمل شدند.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران جم با تقدیر از تمامی عوامل مدیریت بحران، نیروهای امدادی شهرستان جم و نیروهای مردمی اظهار داشت: با توجه به حجم بالای آتش، برای اطفاء حریق از ظرفیت شهرداری جم، شرکت ها، هلال احمر، راهداری، مجتمع مسکونی پارس جم، منطقه ویژه پارس مستقر و نیروهای نظامی استفاده شد.

 

حسینی با بیان اینکه وزش شدید باد و کوهستانی بودن منطقه شرایط را برای عملیات اطفاء سخت کرده بود گفت: آتش سوزی عصر امروز و پس از ۳ ساعت تلاش بی وقفه مهار شد.

 

وی با بیان اینکه علت وقوع آتش سوزی در دست بررسی افزود: میزان و حجم دقیق خسارات وارده به مراتع و منابع طبیعی شهرستان از سوی منابع طبیعی شهرستان در حال برآورد است.

 

فرماندار جم همچنین از آمادگی کامل نیروهای امدادی برای مقابله با شعله ور شدن مجدد آتش در منطقه آتش سوزی خبر داد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین