امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 تير 1397 - 11:42
رئیس کمیته امداد دیر:

اتحاد خبر: رئیس کمیته امداد شهرستان دیر گفت: ۱۱۰ خانوار تحت حمایت این نهاد فاقد مسکن مناسب بوده یا منازل آنها نیاز به مقاوم سازی دارد.

اتحاد خبر: رئیس کمیته امداد شهرستان دیر گفت: ۱۱۰ خانوار تحت حمایت این نهاد فاقد مسکن مناسب بوده یا منازل آنها نیاز به مقاوم سازی دارد.

۱۱۰ خانوار مددجو در شهرستان دیر به مسکن نیاز دارند

به گزارش مهر، مسلم انیژپور صبح دوشنبه در نشست هماهنگی احداث واحدهای مسکونی برای خانوارهای مددجو اظهار داشت: مسکن به عنوان یکی از مهمترین مشکلات افراد نیازمند و مددجویان تحت حمایت محسوب می‌شود.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان دیر خاطرنشان کرد: در شهرستان دیر ۱۱۰ خانوار تحت حمایت فاقد مسکن مناسب هستند که از این تعداد ۳۴ خانوار روستایی و مابقی خانوده های ساکن در شهر هستند.

وی با بیان اینکه احداث و مقاوم‌سازی مسکن مددجویان کمیته امداد یکی از اولویت‌های این نهاد است، اضافه کرد: طی یک سال گذشته ۲۵ فقره احداث و خرید مسکن شهری و ۱۰۴ عملیات مقاوم سازی و تعمیر و تکمیل منازل روستایی توسط این نهاد انجام شد.

انیژپور بیان کرد: در این مدت برای خرید، احداث و مقاوم سازی مسکن شهری و روستایی مددجویان چهار میلیارد ریال هزینه شده است که بخشی از آن مساعدت‌ها و کمک‌های مردمی بوده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان دیر خاطرنشان کرد: هم اکنون چهار هزار و ۹۰۰ نفر از جمعیت شهرستان ۶۵ هزار نفری دیر در قالب مددجوی معیشت بگیر و چندخدمتی تحت حمایت کمیته امداد هستند که تلاش می‌شود با اجرای برنامه‌های اشتغال و توانمندسازی به خودکفایی و استقلال این خانواده‌ها مساعدت شود.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین