امروز: شنبه 21 تير 1399
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 تير 1397 - 09:43

اتحاد خبر: یک شهروند با مراجعه به دفتر هفته نامه «اتحاد جنوب» و ارائه یک نامه خواهان رسیدگی به وضعیت فرزند بیمار خود گردید.

اتحاد خبر: این شهروند با ارائه نامه ای که در آن وضعیت خانوادگی وی و شرح حال فرزندش قید شده است، درخواست کمک نموده و خواستار رسیدگی مسئولان مربوطه در خصوص بهبود شرایط فرزند خود گردید. 

 

به گزارش «اتحاد خبر»؛ متن نامه تقاضای این پدر -ارائه شده به دفتر تحریریه اتحاد جنوب- به شرح زیر می باشد: 

 

 

به نام خدا

سلام علیکم

اینجانب ... متولد ۱۳۴۹، صادره از ...، ساکن شهر برازجان و روستای دهقاید، در منزل استیجاری، دارای سه فرزند می باشم. شغل بنده کارگری (بیکار) است. فرزند دوم اینجانب،سرباز سایت موشکی سپاه برازجان و با 18 ماه خدمت، متاسفانه به هنگام مراجعت به محل خدمت در تاریخ ۲۶ دی ماه ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۰ صبح با بی احتیاطی راندده ماشین پراید در تقاطع حسینیه اعظم برازجان دچار تصادف و سپس در اثر این حادثه ضربه مغزی، شکستگی ران راست، خرد شدن پاشنه پای چپ، پارگی رباط های پا، در رفتنگی مچ پا، افتادگی پلک چشم  چپ، از بین رفتن عصب 3 بینایی چشم، پارگی شکم، اختلال حواس، بی ربط گویی و نداشتن تمرکز گردیده و به مدت 3 ماه در کما به سر برده است که در طی این مدت در بیمارستان های شهید گنجی برازجان و خلیج فارس بوشهر و رجایی شیراز بستری بوده است. با توجه به دوره طولانی درمان تاکنون هیچ ارگان دولتی و یا موسسه های خیریه و حتی محل خدمت فرزندم که برای این آب و خاک خدمت صادقانه انجام می‌داده است از بنده و فرزند مصدومم حمایت و دلجویی ننموده اند و هر کدام به نوعی از این امر سر باز زده و شانه خالی کرده اند. بنده می‌خواهم که صدای من -اگر گوش شنوایی باشد- به مسئولان برسد و بدانند که خانواده‌های با عزت و آبرو دار، خیلی دچار بی توجهی مسئولان هستند و کمتر دیده می‌شوند. در جامعه اسلامی، حال بنده که هیچ منبع درآمدی ندارم و در محروم ترین نقطه دهقاید و در منزل استیجاری زندگی می کنم  تکلیف چیست؟

با کمال تشکر فراوان

 

*نام محفوظ

 

*عزیزان خواننده جهت ارتباط با نویسنده این درخواست و یا پیگیری وضعیت فرزند ایشان، بررسی پرونده پزشکی وی و انجام کمک های مالی و یا حمایتی دیگر با شماره 09368422900 تماس حاصل نمایید.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1399/04/08 - 02:37
0
0
بنام خدا باسلام مادرربزگی ۷۲ساله ام سرپرست نوه ای یتیم وبی مادر ۱۵ساله .ما درسویتی چهل متری مستاجریم ونوه ام عمل جراحی ساق پا و ران پا دارد تقاضا دارم درصورت امکان کمک به ما کنید. مدارکم موجوده. ش کارت نوه یتیمم که ازبانک انصار میشه بپرسید که پدر و مادر نداره .6273811149267426 علی ش تماس ۰۹۱۹۷۵۸۳۵۴۹
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها