امروز: سه شنبه 31 ارديبهشت 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 تير 1397 - 10:07
رئیس بهزیستی دیر:

اتحاد خبر: رئیس بهزیستی شهرستان دیر با اشاره به حمایت بهزیستی از ۹۸۰ معلول در دیر گفت: برای احداث ۱۳ مسکن دو معلولی اقدام شد که برای واحد بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان کمک کردیم.

اتحاد خبر: رئیس بهزیستی شهرستان دیر با اشاره به حمایت بهزیستی از ۹۸۰ معلول در دیر گفت: برای احداث ۱۳ مسکن دو معلولی اقدام شد که برای واحد بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان کمک کردیم.

حمایت بهزیستی از ۹۸۰ معلول در دیر/ مسکن معلولان افتتاح می‌شود

به گزارش مهر، محمد کرمی صبح دوشنبه در دیدار با امام جمعه دیر به مناسبت هفته بهزیستی اظهار داشت: در حال حاضر ۹۸۰ معلول در شهرستان دیر زیر پوشش بهزیستی قرار دارند که از این تعداد ۱۷۰ نفر مستمری بگیر و ۶۱۰ نفر که شامل معلولین متوسط و خفیف هستند پشت نوبت قرار دارند.

 

وی افزود: در بحث امور اجتماعی که شامل زنان بی سرپرست، مطلقه و غیره است، ۴۳۰ پرونده تشکیل شده که ۳۵۸ نفر مستمری بگیر و ۷۲ نفر نیز در نوبت قرار دارند.

 

رئیس بهزیستی شهرستان دیر با بیان اینکه ۴۹ دانشجو و ۱۱۳ دانش آموز از خدمات این نهاد بهره مند هستند، عنوان کرد: یکی از بهترین فعالیت‌های بهزیستی مربوط به پرداخت کمک هزینه تحصیلی دانشجویان است که تمام هزینه ها را پرداخت می کنیم.

 

کرمی گفت: سال گذشته برای احداث ۱۳ مسکن دو معلولی اقدام شد که برای واحد بین ۲۵ تا ۳۰ میلیون تومان کمک کردیم که امسال در هفته بهزیستی به صورت نمادین دو واحد مسکونی افتتاح می شود.

 

وی خاطرنشان کرد: اکنون ۶۰ پرونده چند قلویی در بهزیستی دیر تشکیل شده که علاوه بر پرداخت سرانه ماهیانه، شیر خشک نیز به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می گیرد.

 

رئیس بهزیستی شهرستان دیر با اعلام اینکه ۲۸ مهد کودک از خدمات بهزیستی استفاده می کنند، یاد آور شد: سال گذشته برای ۸۰۵ کودک حاضر در این مهدها مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان هزینه شد.

 

وی تصریح کرد: ۱۵ تیم اجتماع محور در بحث مراسم ملی و مذهبی و آسیب های اجتماعی در سطح شهرستان فعال و با بهزیستی همکاری دارند.

 

کرمی به مقام های کسب شده توسط معلولین شهرستان دیر اشاره و تأکید کرد: تئاتر معلولین دیر در مسابقات استانی و منطقه ای مقام اول کسب کرد و به مرحله کشوری راه پیدا کرده است.

 

وی افزود: در رشته‌های ورزشی پرتاب دیسک و نیزه و همچنین مسابقات فرهنگی معلولین شهرستان دیر در سطح استان خوش درخشیده اند.

 

رئیس بهزیستی شهرستان دیر گفت: در مجموع سال گذشته اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان غیر از مستمری برای معلولین شهرستان هزینه شد.

 

حجت‌الاسلام سید علی حسینی امام جمعه دیر نیز با تبریک میلاد حضرت معصومه(س) و هفته بهزیستی اظهار داشت: مسئولان باید قدر خدمت به مردم را بدانند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین