امروز: شنبه 04 اسفند 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 25 تير 1397 - 08:58

اتحاد خبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: 700 میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح‌ های اشتغال ‌زایی در این استان پرداخت شده است. سعید زرین‌فر در آئین افتتاح طرح‌های تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: از این میزان 350 میلیارد ریال از محل تسهیلات فراگیر و مابقی از محل تصویب 1.5 میلیارد دلار اشتغال روستایی است...

اتحاد خبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: 700 میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای طرح‌ های اشتغال ‌زایی در این استان پرداخت شده است.

به گزارش ایرنا، سعید زرین‌فر در آئین افتتاح طرح‌های تامین اجتماعی بوشهر اظهار داشت: از این میزان 350 میلیارد ریال از محل تسهیلات فراگیر و مابقی از محل تصویب 1.5 میلیارد دلار اشتغال روستایی است.


وی اظهار داشت: سال گذشته 145واحد صنعتی و تولیدی در استان بوشهر مشمول دریافت تسهیلات اعتباری شدند.


زرین فر با اشاره به مشکل کم ‌آبی در استان بوشهر بیان کرد: وزارت نیر برای مقابله با بحران آب در این استان طرح شیرین سازی آب دریا را مورد توجه قرار داده است و در این ارتباط مجوز ساخت آب شیرین ‌کن به ظرفیت 110 هزار متر مکعب در روز را تصویب کرد.


وی با اشاره به افتتاح 2 طرح آب شیرین ‌کن در بوشهر و کنگان گفت: با تکمیل طرح‌های در دست اجرا و مصوب، وضعیت تامین آب آشامیدنی استان بوشهر در شهرها و روستاها بهبود می‌ یابد.


معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهرگفت: ساخت آب شیرین‌کن در سیراف، تنگستان، دشتستان، بوشهر و دیگر نقاط ساحلی مورد توجه است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین