امروز: دوشنبه 29 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 23 تير 1397 - 15:54

اتحاد خبر:نماینده ی مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان بوشهر به مناسبت هفته ی تامین اجتماعی از بیمارستان سلمان فارسی بازدید کردند.

اتحاد خبر – ثریا شیری: مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان بوشهر به مناسبت هفته ی تأمین اجتماعی با تاکید بر زنده نگه داشتن یاد شهدا از فرزندان شهیدی که در بیمارستان سلمان فارسی بوشهر شاغل هستند تقدیر کرد.
 
پزشکی یک رسالت است، نه یک شغل

حجت الاسلام عبدالحمید خدری با بیان اینکه یکی از شاخصه های مدیر و مدیریت بحث ریسک پذیری، جسارت و شهامت است، اظهار داشت: اگر مدیری شهامت انجام تصمیمی که خودش به آن اعتقاد دارد را نداشته باشد، فایده ای ندارد.وی با اشاره به اینکه قدرت ریسک پذیری مدیران پایین آمده است، افزود: خیلی از مشکلات مردم با شهامت و جسارت مدیران قابل حل است و هنر مدیر این است که با استفاده از ظرفیت های قانون بتواند مشکلات را حل کند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: ما امیدواریم تحولی اتفاق بیفتد که در پی آن رضایت مردم است و در نتیجه ی رضایت مردم، رضایت خداوند است.

حجت الاسلام خدری بیان داشت: به پزشکی و درمان نباید به عنوان یک شغل نگاه کرد، بلکه یک رسالت است و اگر کسی به این حوزه به عنوان شغل نگاه کند نمی تواند موفق باشد.

وی تاکید کرد: باید چشم اندازی ترسیم شود و مدیران را با این چشم انداز ارزیابی کرد.

 اضافه شدن دو فوق تخصص به بیمارستان سلمان فارسی

سرپرست بیمارستان سلمان فارسی نیز در ادامه اظهار داشت: با هماهنگی مدیریت مرکز درمان تأمین اجتماعی بوشهر، خانم دکتر دارابی، دو فوق تخصص به سیستم اضافه کرده ایم یکی فوق تخصص جراح قلب و دیگری فوق تخصص ریه.

جلال شجاعت با تاکید بر اینکه مشکلات را اولویت بندی می کنیم، افزود: یک تیم و مجموعه ی بسیار قوی در سیستم بیمارستان تشکیل داده ایم و در قسمت های مالی و پرستاری و اداری با هم همفکری می کنیم که با اولویت بندی مشکلات بتوانیم آن ها را حل کنیم.

سرپرست بیمارستان سلمان فارسی با اشاره به اینکه 86 % بیمه شدگان استان، از بیمه ی تأمین اجتماعی استفاده می کنند، گفت: تأمین اجتماعی استان بوشهر جزو استان‌هایی است که درآمد خوبی برای سازمان ایجاد می‌کند و امیدواریم بتوانیم از درآمدی که داریم حداقل در حوزه ی درمان استفاده ی بهینه ای انجام بدهیم و بتوانیم خدمات خوبی به هم استانی ها و هم شهری ها ارائه بدهیم.

در ادامه حجت الاسلام خدری به همراه مدیر درمان سازمان تأمین اجتماعی استان بوشهر از بخش های مختلف بیمارستان سلمان فارسی بازدید کردند و با اهدای گل به پرستاران و بیماران از آن ها تقدیر و دلجویی کردند.

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین