امروز: سه شنبه 06 فروردين 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 20 تير 1397 - 10:33
مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر خبر داد :

 اتحاد خبر:مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر از هزینه ی 888 میلیارد تومانی این سازمان خبر داد و گفت: از این میزان 530 میلیارد تومان در بخش بیمه ای و بقیه در بخش درمان بوده است. یونس خسروانی در این نشست که روز سه شنبه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد ضمن تبریک هفته ی تامین اجتماعی، با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی بخش های مختلفی دارد...

اتحاد خبر – ثریا شیری: یونس خسروانی در این نشست که روز سه شنبه با حضور اصحاب رسانه برگزار شد ضمن تبریک هفته ی تامین اجتماعی، با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی بخش های مختلفی دارد، اظهار داشت: آنچه که در استان ما مردم بیشتر با آن سر و کار دارند، بخش بیمه ای و بخش درمان است.
خسروانی با اشاره به اینکه در استان بوشهر 15 شعبه ی بیمه ای وجود دارد، افزود: تعداد بیمه شدگان اصلی در استان 330 هزار نفر و مستمری بگیران 37 هزار نفر است.


وی با تاکید بر اینکه استان بوشهر از نظر نرخ وابستگی یا پشتیبانی رتبه ی اول را داراست، خاطرنشان کرد: متوسط این نرخ در کشور 7 و در استان بوشهر 19 است.
مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر ادامه داد: این سازمان در سال 96، در دو بخش بیمه ای و درمان 888 میلیارد تومان هزینه کرده است که از این میزان 530 میلیارد تومان در بخش بیمه ای و بقیه در بخش درمان بوده است.
یونس خسروانی با اشاره به اجرای طرح بخشودگی جرایم تا دهم تیرماه اضافه کرد: با اجرای این طرح به مجموعه های مختلف تولیدی، خدماتی، صنعتی، خدماتی در سطح استان کمک خوبی شده است و همچنین در این طرح 2000 درخواست بخشودگی با مبلغ 24 میلیارد تومان ثبت شد.
وی از اجرای طرح مشوق های بیمه ای سهم کارفرما خبر داد و گفت: در این طرح افراد دانش آموخته ی دانشگاهی طبق شرایطی که در سایت تامین اجتماعی قابل مشاهده است می توانند جذب کارگاه ها شوند و کارفرماهایی که این افراد را جذب می کنند از سهم کارفرما معاف می شوند.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به اخذ مجوز برای راه اندازی سه دفتر کارگزاری در استان گفت: یک مجوز کارگزاری در شعبه ی 2 بوشهر و یک کارگزاری برای شهرستان دشتستان اخذ کرده ایم که در هفته ی دولت افتتاح می شود و سومین دفتر کارگزاری در شهرستان گناوه است که در روز 25 تیر همزمان با روز تامین اجتماعی افتتاح می شود.
وی خاطرنشان ساخت: هر کدام از این دفاتر کارگزاری باعث اشتغالزایی 10 نفر می شود.
یونس خسروانی از دیگر برنامه های هفته ی تامین اجتماعی اجرای طرح "از من بپرس" را نام برد و گفت: در این طرح کارشناسان و همکاران ما در بین مردم حاضر می شوند و به سوالات آنها پاسخ می دهند.
مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان بوشهر در پایان اظهار داشت: هدف ما این است که در چارچوب مأموریت های سازمان، مردم رضایتمند باشند و اصل اینکه یک سازمان بتواند ادامه کار بدهد این است که مخاطبین رضایت داشته باشند و این رضایت مشروعیت ایجاد می کند.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین