امروز: شنبه 27 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 تير 1397 - 18:03
با حضور هنرمندانی از نقاط مختلف استان

اتحادخبر: کارگاه «ابزار تئاتر: بدن» از تاریخ 20 الی 22 تیرماه،  زیر نظر محسن موسوی خواه، مدرس مطرح این حوزه و با حضور هنرمندانی از شهرهای برازجان، دیر، بوشهر و گناوه در مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهینی در شهر برازجان برگزار خواهد شد.

کارگاه «ابزار تئاتر: بدن» در برازجان برگزار می شود +جزییات

اتحادخبر- قاسم تنگسیر نژاد: کارگاه «ابزار تئاتر: بدن» از تاریخ 20 الی 22 تیرماه،  زیر نظر محسن موسوی خواه، مدرس مطرح این حوزه و با حضور هنرمندانی از شهرهای برازجان، دیر، بوشهر و گناوه در مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهینی در شهر برازجان برگزار خواهد شد.  
اين کارگاه با الهام از روش برخورد اساتيدي چون گرتوفسکي، يوجنيو باربا و مه ير هولد با «بدن» در بازيگري تئاتر و بر اساس حرکات و تکنيک‌هاي رقص معاصر، بيومکانيک، شمشيربازي و حرکات هوازي پايه‌ريزي شده است.
 محسن موسوي خواه در ادامه فعاليت‌هاي خود در حوزه آموزش تئاتر فيزيکال، کارگاه های متعددی تحت عنوان «ابزار تئاتر: بدن» را در مکتب تهران، آموزشگاه آزاد هنرهاي نمايشي حرکت، مدرسه تئاتر سنجاق، خانه تئاتر آبين، خانه تتاتر خورشید.دانشگاه تهران و... برگزارکرده است.
این کارگاه توسط آموزشگاه آزاد هنرهای نمایشی صورتک و با همکاری مجتمع فرهنگی هنری شهید شاهینی، فرهنگسرای ارشاد برازجان، انجمن هنرهای نمایشی استان، اداره آموزش و پرورش دشتستان، هیئت ورزش های همگانی دشتستان، هیئت تعزیه ثارالله روستای درودگاه و انجمن سینمای جوان برازجان برگزار می گردد.  
به اطلاع علاقه‌مندان می رساند این کارگاه با استقبال چشم گیری رو به رو گردیده و از این رو ظرفیت آن تکمیل شده است./صکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین