امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 18 تير 1397 - 15:54
اختصاصی اتحاد خبر؛

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: همه امکانات برای حل مشکل آب برازجان بسیج شده است. عبدالکریم گراوند در گفتگوی اختصاصی با اتحاد خبر افزود: امروز صبح هم تا حالا (4 بعدازظهر دوشنبه 18 تیر) با وزارت نیرو و کشور و مدیران استان یکسره درگیر موضوع تامین آب برازجان هستیم. وی افزود: خدا می داند شبانه روز همه امکانات رابسیج کرده ام که مشکل را کم کنم...

 استاندار بوشهر: همه امکانات برای حل مشکل آب برازجان بسیج شده است/  مردم حق دارند ناراحت و گله مند باشند

اتحاد خبر: استاندار بوشهر گفت: همه امکانات برای حل مشکل آب برازجان بسیج شده است.

عبدالکریم گراوند در گفتگوی اختصاصی با اتحاد خبر افزود: امروز صبح هم تا حالا (4 بعدازظهر دوشنبه 18 تیر) با وزارت نیرو و کشور و مدیران استان یکسره درگیر موضوع تامین آب برازجان هستیم.

 

وی افزود: خدا می داند شبانه روز همه امکانات رابسیج کرده ام که مشکل را کم کنم ولی خوب می دانید منابع آب در دسترس محدود و احداث تاسیسات برای شیرین سازی آب، دو الی سه سال زمان می برد.

 

استاندار بوشهر تاکید کرد: مشکل ما فعلا گرمای تابستان و متاسفانه کمی بارش و دبی پایین لوله خط کازرون است.

گراوند افزود: همه سناریوی های ممکن در حال انجام است تا مشکلات آب در شهر برازجان و مناطق اطراف کاهش یابد و شرایط بهتر شود.

 استاندار بوشهر افزود: مردم حق دارند ناراحت و گله مند باشند ولی در نظر داشته باشید که کاهش نزولات آسمانی و خشکسالی های متوالی واقعا شرایط را دشوار کرده است.

 

در همین راستا فرماندار دشتستان نیز به اتحاد خبر گفت: طی دیروز و امروز حجم آب بیشتری به شبکه شهر برازجان تزریق شده و این روند ان شا الله ادامه خواهد یافت.

 

گزارش اتحاد خبر از اکثر مناطق شهر برازجان حاکی است بعد از روزها بی آبی، وضعیت طی دیروز تا حالا کمی بهتر شده و محلاتی که نوبت آنها بوده است آب بیشتری داشته اند.

 کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/04/22 - 11:02
0
0
با عرض سلام وادب و احترام خدمت استاندار محترم و نماینده تلاشگر و مردم فهیم دشتستان ، دشتستان که از قدیم تا جنگ تحمیلی رشادتهایی بیشماری را توسط جوانانش رقم زده و هر حضور لازم بوده از خودش مایع و جان گذاشته اما وظیفه هر خدمتگذاری این است که امکانات اولیه و ضروری را برای مردمانش فراهم نماید اما این کار طی چند سال بصورت مطلوب و در خور شایسته انجام نگرفته و دشتستان بزرگ با کمبود شدید آب مواجه است ما باید به دو طریق به رفع مشکل بپردازیم ا. توسط برنامه کوتاه مدت و بلند مدت که کوتاه مدت یک مسکن مقطعی است وکه از طریق چاههای موجود و منابع موجود آب و سدها ..... استفاده می شودد
2.باید در بلند مدت با ایجاد سدهاو اقدامات لازم در خصوص برخوزذ با افراد پرمصرف و چاههای بی مجور اقدام نمود و باید آستین ها را بالا زد و محل مناسب را شناسایی و تامین اعتبار نمود و مشکل بی آبی دشتستان مرتفع گردد تا با خیال آسوده به ادامه زندگی بپردازند.
1397/04/20 - 12:30
0
2
چرا آب دشتستان از خط آب کوثر گرفته نشده است !!! اما آب بوشهر با مسافت بیشتر از خط آب کوث گرفته شده است ؟ آیا این اقدام یک تبعیض نیست ؟!!!
1397/04/20 - 11:52
0
1
عرض سلام و ادب و احترام خدمت جناب مهندس گراوند استاندار محترم، جناب مهندس نکاتی هست که باید به سمع و نظر شما برسونم اول اینکه موضوع کم آبی دشتستان منوط به امسال و یا سال قبل نیست بلکه به چندین سال قبل بر میگردد که طی این سال ها متاسفانه با بی درایتی مسئولان هیچ گونه اقدامی جهت رفع مشکل کم آبی دشتستان نشده است دوم اینکه جناب گراوند عزیز مردم کشور ما و خصوصا دشتستان سال ها ست که با حضور در صحنه های انتخابات و راه پیمایی های عظیم خود پایبندی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی به رهبری حضرت آیت اله خامنه ای را نشان داده اند و این استان عظیم با ثروت خدادادی و با این مردمان وضع امروز آن ها در گرمای ۵۰ درجه نباید کم آبی باشد جناب گراوند من دارم از تاریخ استانی برای شما سخن میگویم که صحنه رشادت و از جان گذشتگی غضنفرالسلطنه برازجانی در مبارزه با استعمار انگلیس و دیگر سرداران مبارزه با استعمار می باشد. بدرود.
1397/04/19 - 08:32
0
3
بنده خبر موثق دارم که حدود هشتاد درصد بودجه عمرانی آبفا در شهر بوشهر مصرف شده است. به همین دلیل زیر ساخت های آبرسانی برازجان و دشتستان متروکه و ناکارامد مانده است
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین