امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 17 تير 1397 - 21:07
نامه نوید متین عضو شورای اسلامی شهر برازجان به استاندار بوشهر؛

اتحاد خبر - نوید متین: آقای استاندار؛ نظر به اهمیت و اضطرار موضوع واحساس وظیفه در برابر دریای نجابت و احسان مردم شریف شهر برازجان قصد داشتم با حضرتعالی به عنوان نماینده عالی دولت در استان مکاتبه ای داشته باشم... خواهشمندم فکری به حال تامین آب این مردم نموده و بحران ناشی از بی‌تدبیری و ناکارآمدی مسئولان آبفای استان را  خود درمان نموده و بشارت....

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر مبارک استاندار محترم بوشهر جناب آقای گراوند


 با سلام


احتراماً نظر به اهمیت و اضطرار موضوع واحساس وظیفه در برابر دریای نجابت و احسان مردم شریف شهر برازجان قصد داشتم با حضرتعالی به عنوان نماینده عالی دولت در استان مکاتبه ای داشته باشم و در خصوص بحران بی‌آبی پیش آمده مطالبی را به محضر آن مقام محترم ایفاد دارم که به واسطه ایجاد وحدت و جلوگیری از هر گونه حرکات ناخواسته زمان آن را به تاخیر انداختم، که گمان می‌کنم در این برهه ی حساس زمانی فرصت مناسبی است تا کمی بی پرده و صریح سخن بر جریده مرقوم دارم. باشدکه قطره ای از وظایف خود را در قبال مردم بزرگ دیارم ادا کرده باشم.


آقای استاندار!
 لهیب آتش سوزناک گرما جان مردم این سامان را سوخته است و قامت رشید آنان را خم کرده است، قامتی که استعمار انگلیس نتوانست ذره ای خم کند، امروز در مقابل بحران بی تدبیری و ناامیدی مسئولان آبفای استان زانو زده است و اگر نبود نجابت ذاتی و علاقمندی آنها به نظام اسلامی شاهد اتفاقاتی سهمگین از دیدگاه امنیتی بودیم که شاید مدیریت آن از عهده همه ما خارج بود. چندین سال است که علامت هشدار در خصوص کم آبی و لزوم استفاده بهینه از منابع آب به صدا درآمده است و با توجه به حجم کم نزولات آسمانی در سال گذشته پیش بینی اتفاقات این چنینی محتمل به نظر می‌رسید.
سوال من به نمایندگی از مردم شهر برازجان این است اقدامات و برنامه ریزی های مدیرعامل آبفای استان و سایر مجموعه مدیریتی تحت امر ایشان در طول دوره ۴ ساله مدیریتش برای حل دائمی و یا مقطعی و عبور از بحران در استان بوشهر وشهربرازجان چه بوده است که امروز متوسل به اقدامات غیرکارشناسی و متوجه کردن مسئولیت به سمت سایر استان‌های کشور نموده است ؟
آیا کم کردن حجم آب ورودی به استان بوشهر توسط استان همجوار در سال‌های گذشته صورت نگرفته بود و احتمال تکرار مجدد آن در امسال امری بعید بود؟

 

جناب آقای گراوند
 درد مردم کمبود آب و تنگ شدن معیشت و کوچک شدن سفره زن و فرزندانشان نیست .به والله نیست.
مشکل مردم چنبره زدن اختاپوس های ناتوان از مدیریت بر شاکله مدیریت منابع مهم و اساسی مردم است که از مدیریت کردن عادی ترین مشکلات مردم عاجز و ناتوان است و با کمال تاسف این سایه شوم بی‌تدبیری‌ها پایانی ندارد. مدیر را که در شرایط مناسب و عادی نمی‌توان آزمود ،وقت آزمون مدیران دوره بحران است و پیش‌بینی ابعاد بحران و اتخاذ راهکارهای مناسب جهت حل معضلات و مشکلات ناشی از بحران...
آیا آقای یاکیده به آنچه باید عمل می‌کرد است جامه عمل پوشانده یا اینکه با بی مدیریتی و ناتوانی خود روزگار مردم را تباه کرده و سرنوشت یکصد و بیست هزار نفر را در شهر برازجان به محاق برده است.
مردم را به رعایت الگوی مصرف و صرفه جویی در منابع آب دعوت می کنند که بنده به عنوان فرزند کوچک مردم عرض می کنم که مگر آبی هست که مردم کم مصرف ‌کنند؟
آقای یاکیده زمین و زمان را به هم می بافد تا خود و مجموعه تحت مدیریتش را از جایگاه متهم بودن بیرون کند و چند روزی بیشتر به عنوان مسئول بماند که اگر اندکی از آن تلاش را مصروف برنامه ریزی جهت حل مشکلات مردم می کرد امروز دردهای مردم را مرهمی و درمانی بود.
آنانی که پوسیدگی و مستعمل بودن لوله های انتقال آب را دلیل هدر رفتن آب می‌دانند به مردم پاسخ دهند که مبلغ میلیاردی که تحت عنوان تبصره ۳ بر روی قبوض آب مردم کشیده اید و باید صرف تعمیرات و اصلاح خطوط انتقال آب گردد را چه کرده اید؟

 

جناب آقای استاندار
سوابق ارزشمند حضرتعالی و رشد پایه ای در مناصب اداری نشان از درایت و تعهد شما به مردم، نظام وانقلاب است.
بنده به عنوان خادم کوچک مردم شهر برازجان خواهشمندم فکری به حال تامین آب این مردم نموده و بحران ناشی از بی‌تدبیری و ناکارآمدی مسئولان آبفای استان را  خوددرمان نموده و بشارت روزهای بهتر را به مردم نجیب برازجان هدیه دهید.
صد بار لب گشودم و بر کس نریختم .
آنها که موج می زند از سینه تا لبم

 

 

بانهایت احترام وآرزوی حل مشکلات مردم

 
نویدمتین
خدمتگزار مردم شریف برازجان درشورای اسلامیکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/04/21 - 19:10
0
0
اقای متین بی نظیره
1397/04/19 - 11:25
1
1
درود.
ایفا تعهدات شما به عنوان نماینده مردم ستودنی است.امید داریم بقیه نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر برازجان نیز به تعهدات خودشون در قبال مردم عمل کنند و به طور اساسی و به جد پیگیر مطالبات مردم باشند .
1397/04/18 - 12:23
1
2
اقایی که با نام برازجان کامنت گذاشتی مطمئنا شما اهل و ساکن برازجان نیستی. دقیقا دلیل اصلی مشکلات امروز برازجان بکارگیری مدیران نالایق وغیربومی این شهر است که تعصب و دلسوزی و اینده نگری برای رفع مشکلات مردم ندارند.
1397/04/18 - 10:35
0
0
لطفا درامد نفت و گاز استان را محاسبه بفرمایید و هزینه احداث یک ابشیرین کن را.
آقای صابری از اینکه در استانداری تشریف دارید این امر را خواستارم. جانباز عزیز و مدافع خون شهدا
گر حکم شود که مست گیرند/ در شهر هر آنچه هست گیرند
مشکل ما یکی دو تا نیست. فقط مشکل آب را نداریم. مشکل برق هم داریم، دود زباله سوخته هم داریم، خود زباله و آشغال رها شده در محله ها هم داریم، هوای متعفن هم داریم، بهداشت محیط هم داریم قطع درختان سایه گستر و بیابان زایی در شهر هم داریم، هرینه، های گران تحمیلی بدلیل بی تدبیری هر نوع حضرات را هم داریم، تبعیض و بی عدالتی هم داریم ، رابطه و پارتی بازی هم داریم، بی اعتنائی به مطالبات مردم و ارباب رجوع و پشت گوش انداختن ها هم داریم، سانسور هم داریم کارشکنی ها هم داریم ....... (راستی یادم رفت : مشکل نی انبان هم داریم! - با انبان کاری ندارم که انشا الله انبان ها تا خرخره پر پر است و تازه آن از مسائل کلان است و محلی نیست)
1397/04/18 - 06:33
1
4
ما مردم می دونیم که مسئولان ما تلاش می کنند اما مشکل ما در کازرون است که یکباره جلوی شصت درصد آب رودخانه شاپور را گرفته اند. اعضای شورای شهر برازجان مسابقه گذاشته اند برای تبلیغ خودشون.
1397/04/18 - 04:45
5
0
احسنت ومرحبا بر آقای متین حرف دل مردم را زدید.
1397/04/17 - 22:10
1
6
شورای شهر میتونه برای کمک به بی آبی شهر همایش برگزار کنه . تو این چند مدت هرچی ما دیدیم حضور پر شور اعضای شورای شهر توی همایش ها و گرفتن عکس و اصطلاحا شو بوده . لطفا پیام رو منتشر کنید .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین