امروز: دوشنبه 29 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 تير 1397 - 12:56

اتحاد خبر: صبح امروز در آئینی رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه آبپخش با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر، بخشدار، شهردار و مدیران محلی بخش آبپخش معارفه شد. به گزارش اتحاد خبر؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در این آئین اظهار داشت: نوآوری در هر هر بخشی باعث پیشرفت می شود و در مواقعی موجب رشد و بالندگی می گردد ...

اتحاد خبر-جواد راهپیما: صبح امروز در آئینی رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه آبپخش با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر، بخشدار، شهردار و مدیران محلی بخش آبپخش معارفه شد.
به گزارش اتحاد خبر؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در این آئین اظهار داشت: نوآوری در هر هر بخشی باعث پیشرفت می شود و در مواقعی موجب رشد و بالندگی می گردد.

ناصر کرمی با تاکید بر استفاده بهینه از ظرفیت بانوان در سطوح مختلف مدیریتی ابراز داشت: در کشورهای توسعه یافته،بحث جنسیتی در انتخاب مدیر کنار گذاشته شده و برای انتخاب یک مدیر به شایستگی آن شخص اهتمام دارند.
کرمی بیان داشت: زنان این سرزمین، همواره در طول تاریخ نقش آفرینی مثبت داشته و پا به پای مردان تلاش کرده اند و شایستگی دارند در مناصب مدیریتی بالا هم بکار گرفته شوند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: سهم اندک مدیریت بانوان در جامعه ما، بیشتر به نگاه سنتی جامعه بر می گردد و خوشبختانه در سالهای گذشته، این نگاه کمرنگ تر شده و شاهد حضور باصلابت بانوان در عرصه های مدیریتی استان و کشور هستیم.
کرمی خاطرنشان کرد: نگاه دولت تدبیر و امید به استفاده بهینه از ظرفیت بانوان در مناصب مدیریتی مثبت بوده و تاکنون بانوان شایسته ای در ادارات و نهادهای مختلف به عنوان مدیر مشغول شده اند.
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر ابراز داشت: برای اولین بار در استان بوشهر، مدیریت آموزش و پرورش یک منطقه را به یک بانوی شایسته واگذار می کنیم.
وی افزود: یقین دارم این بانوی شایسته، با توکل بر خدا و یاری همکاران و فرهنگیان منطقه و مدد گرفتن از تجارب ارزنده خود، در عرصه مدیریت آموزش و پرورش آبپخش موفق خواهد شد.
کرمی بیان داشت: 214 هزار دانش آموز در استان بوشهر وجود دارد و برای خدمت رسانی به این قشر عظیم باید همکاران فرهنگی تلاشی مضاعف داشته باشند.
بخشدار آبپخش نیز در این آئین اظهار داشت: بخش آبپخش با دارا بودن بیش از 4000 دانش آموز و بیش از 450 فرهنگی از مناطق آموزش و پرورش استان بوشهر محسوب می شود.
علی مردانلو افزود:باید برای توسعه کمی و کیفی آموزش و پرورش تلاش بیشتری صورت گیرد تا شاهد رشد استعدادهای درخشان موجود در این منطقه باشیم.
بخشدار آبپخش با تمجید از مدیر قبلی آموزش و پرورش آبپخش اظهار داشت: آقای تماری، از مدیران پای کار و شایسته بخش بود که زحمات زیادی برای توسعه و پیشرفت آموزش و پرورش آبپخش کشید.
مردانلو افزود: خانم پاپری هم از نیروهای با تجربه آموزش و پرورش است که انشاالله با همراهی مجموعه فرهنگیان و مردم، قادر به تحول در این اداره خواهد بود.
رئیس شورای شهر آبپخش نیز در این آئین اظهار داشت: آبپخش مهد استعدادهای ناب و درخشان است که توانسته در عرصه های مختلف، نیروی انسانی فعال و کارآمد به استان و کشور معرفی کند.
فرخ عباسی افزود:آقای تماری از مدیران لایق بود که با تلاشی وصف ناشدنی، اداره نوپای آموزش و پرورش آبپخش را مدیریت کرده و در واقع زحمت اصلی شکل گیری اداره آموزش و پرورش آبپخش بر دوش این بزرگوار بود.
عباسی خطاب به مدیر جدید آموزش و پرورش آبپخش هم ابراز داشت: آموزش رکن اصلی اداره است و باید مسائل سیاسی در حاشیه قرار گیرد و فقط به آموزش و پرورش دانش آموزان و ارتقای سطح علمی آنان پرداخته شود.
رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه آبپخش نیز در سخنانی اظهار داشت:منطقه آبپخش از دیرباز، محل رویش استعدادهای درخشانی بوده که در سطوح مختلف عرض اندام کرده و خود را نشان داده اند.
اکرم پاپری افزود: تردید ندارم که آبپخش بزرگ، کمافی السابق با تلاش مردمانش و یاری خدا و توجه مسئولان، مسیر توسعه و تعالی خود را طی خواهد کرد.
وی افزود: آموزش و پرورش آبپخش مردان و زنان بزرگواری را به خود دیده و جا دارد از تلاشهای همه آنها قدردانی کرده و امیدوارم خادم خوبی برای فرهنگیان و مردم شریف آبپخش باشم.

 

پاپری بیان داشت: برنامه های خوبی برای رشد و توسعه کمی و کیفی آموزش و پرورش آبپخش دارم که انشاالله در وقت مناسب با همکاران مطرح خواهم کرد.

وی از تلاشهای مدیر سابق و اسبق آموزش و پرورش آبپخش آقایان تماری و سلطانی نیز تشکر کرد.
رئیس سابق اداره آموزش و پرورش منطقه آبپخش نیز اظهار داشت: سه سال سخت و پرمشقت را پشت سر گذاشتیم چون اداره آبپخش نوپا و به تلاش وافری برای تبدیل شدن به یک اداره مستقل نیاز داشت.
عبدالحمید تماری افزود:از تمام همکارانم و فرهنگیان آبپخش بخاطر همکاری صمیمانه با اینجانب در این سالهای سخت تشکر می کنم.
تماری بیان داشت: در طول دوران مدیریت اینجانب و با تلاش همکاران و فرهنگیان عزیز، پیشرفت های خوبی حاصل شد که می توان با آمار قبولی 64 نفر از دانش آموزان این منطقه در مدارس سمپاد و نمونه اشاره کرد در حالی که این آمار در سال شروع فعالیت ، دو نفر بود.
وی افزود: در زمینه قبولی کنکور سراسری نیز آمار خوبی داشتیم و در رشته های ارزشمند مثل پزشکی، شاهد افزایش تعداد  قبولی دانش آموزان این منطقه بودیم.
رئیس سابق آموزش و پرورش آبپخش خاطرنشان کرد: تلاش زیادی برای ارتقای سطح کمی و کیفی آموزش و پرورش و تقویت زیرساختها انجام شد که امیدوارم مورد قبول خداوند و مردم واقع گردد.
لازم به ذکر است که در این آئین از زحمات آقای عبدالحمید تماری تقدیر و خانم اکرم پاپری به عنوان رئیس اداره آموزش و پرورش آبپخش معارفه شد.
گفتنی است در پایان این مراسم، توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان، بخشدار،شهردار و کارکنان آموزش و پرورش آبپخش با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از رئیس سابق اداره آموزش و پرورش آبپخش تجلیل شد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/04/17 - 13:56
0
0
با تبریک و آرزو موفقیت برای فرهنگی شایسته خانم اکرم پاپری در جهت توسعه و رشد آموزشی شهر و مردم مستعد آبپخش
1397/04/17 - 08:16
0
0
درود بر خانم پاپری از فرهنگیان با فرهنگ و شایسته دشتستان
1397/04/16 - 13:27
0
1
کاش فکری به حال مناطق دیگر هم می شد
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین