امروز: دوشنبه 29 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 16 تير 1397 - 12:45

اتحاد خبر:شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان با حضور معاون امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان، امام جمعه برازجان، مدیران آب استان، رؤسای شوراهای اسلامی بخش ها و شهرهای شهرستان و اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.معاون امور عمرانی استانداری بوشهر در این جلسه گفت: بر اساس مشکل پدید آمده در تأمین آب تأسیسات...

اتحاد خبر:شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان با حضور معاون امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان، امام جمعه برازجان، مدیران آب استان، رؤسای شوراهای اسلامی بخش ها و شهرهای شهرستان و اعضا در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

 


 معاون امور عمرانی استانداری بوشهر در این جلسه گفت: بر اساس مشکل پدید آمده در تأمین آب تأسیسات بوشیگان کازرون ، تلاش مستمر صورت می گیرد تا چالش جدی پدید آمده حل گردد.
دکتر مهرداد ستوده در ادامه گفت: برای حل مشکل فوری آب دشتستان به ویژه شهر برازجان راهکارهایی اتخاذ گردیده که طی هفته جاری اجرایی می شود.
 ایشان افزود برای کاهش وابستگی آب آشامیدنی ، دولت مجوز 85 هزار متر مکعب استحصال آب از آب شیرین کن را صادر کرده است که با به بهره برداری رسیدن تعدادی از آب شیرین کن های در دست اجرا، قطعا مشکلات کمبود آب حل می گردد.

 


 فرماندار دشتستان نیز در این جلسه ضمن بیان مشکلات جدی ایجاد شده در تأمین آب آشامیدنی دشتستان به دلیل افزایش برداشت بی رویه آب توسط باغداران شهرستان کازرون در خصوص اقدامات انجام شده و توافقات صورت گرفته با مسئولان استان فارس و شهرستان کازرون سخن گفت و اظهار امیدواری نمود در روزهای آتی با جمع آوری موتور پمپ های غیرمجاز در مسیر رودخانه شاپور کازرون، وضعیت آبرسانی به دشتستان بهتر شود.
 دکتر ارسلان زارع از بردباری و همکاری مردم شهرستان صمیمانه تشکر و قدردانی کرد و خواستار ادامه همکاری های خود برای روزهای آینده تا رفع مشکل شد.
 شایان ذکر است در این جلسه برای افزایش آب ورودی به شهر برازجان با تصویب شورای هماهنگی مدیریت بحران مقرر گردید شهرستان دشتستان از خط کوثر سهمیه بیشتری دریافت کند. به این خاطر ظرف یک هفته عملیات اجرایی روی خط صورت می گیرد. علاوه بر چاه های در حال حفاری مقرر گردید ده حلقه چاه جدید آب برای شهر برازجان به زودی حفاری و وارد شبکه گردد.
 تصمیماتی برای کاهش مشکلات آب آشامیدنی سایر شهرهای دشتستان نیز اتخاذ گردید و تأکید بر اجرای آنها در اسرع وقت شد.کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/04/18 - 06:30
2
0
ما مردم می دونیم که مسئولان ما تلاش می کنند اما مشکل ما در کازرون است که یکباره جلوی شصت درصد آب رودخانه شاپور را گرفته اند.
1397/04/17 - 12:29
1
0
امیدواریم با تلاش و کوشش مسئولین دشتستانی و استانی تمام مشکلات مردم حل شود .مسولین عزیز مردم بزرگوار دشتستان را در یابید.
1397/04/16 - 20:37
0
1
آب چاه دارین به مردم برازجان تحویل میدین.همه اسهال معده درد گرفتن و مریض شدن.مردم عزیز قبل از خوردن بجوشانید.خیلی مواظب باشید.هیچ آبی در کار نیست
1397/04/16 - 18:07
0
3
مردم صبور وسر به زیر برازجان دیگر امیدی به هیچ کدامیک از مسئولین واین جلسات بی نتیجه ندارند مطمئنا همین قانع بودن وصبوری زیاد مردم اینجا باعث بی توجهی مسئولین شهرستان واستان نسبت به رفع مشکلات مردم برازجان شده.
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین