امروز: پنجشنبه 06 تير 1398
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 05 تير 1397 - 08:24
پس از آخرین بازی تیم ملی در جام جهانی؛

اتحاد خبر: پس از برگزاری آخرین بازی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی روسیه، جشن شادی مردم در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شد. تیم ملی فوتبال کشورمان در آخرین مسابقه خود در جام جهانی روسیه دوشنبه‌شب به مصاف تیم ملی پرتغال رفت و با ارائه یک بازی درخشان و در خور تحسین به نتیجه تساوی رضایت داد تا با کسب چهار امتیاز در رده سوم گروه خود قرار گیرد...

اتحاد خبر: پس از برگزاری آخرین بازی تیم ملی فوتبال کشورمان در جام جهانی روسیه، جشن شادی مردم در نقاط مختلف استان بوشهر برگزار شد. تیم ملی فوتبال کشورمان در آخرین مسابقه خود در جام جهانی روسیه دوشنبه‌شب به مصاف تیم ملی پرتغال رفت و با ارائه یک بازی درخشان و در خور تحسین به نتیجه تساوی رضایت داد تا با کسب چهار امتیاز در رده سوم گروه خود قرار گیرد.

شادی تهرانی ها از بازی غیرتمندانه تیم ملی فوتبال

به گزارش مهر، استان بوشهر به عنوان نقطه ورود فوتبال به کشورمان شناخته می‌شود و مردم این استان علاقه بسیار زیادی به فوتبال دارند و همواره حمایت خود را از تیم‌ ملی فوتبال نیز اعلام کرده‌اند.

 

در حالی که تیم ملی فوتبال کشورمان به رغم شایستگی از رقابت‌های جام جهانی حذف شد، اهالی استان بوشهر هم‌زمان با مردم دیگر نقاط کشور بامداد سه‌شنبه به کوچه و خیابان‌ها آمدند و جشن شادی برگزار کردند.

 

نقاط مختلف استان بوشهر پس از آخرین مسابقه تیم ملی فوتبال کشورمان صحنه برگزاری جشن و پایکوبی بود که این جشن تا ساعت‌ها ادامه داشت و اقشار مختلف مردم در این جشن‌ها شرکت کردند.

 

مردم با برگزاری این جشن در واقع از مجموعه تیم ملی فوتبال کشورمان که بهترین نتیجه خود را در ادوار مختلف جام جهانی فوتبال کسب کرده بود، تقدیر کردند و رضایت خود را از این نتایج و فوتبالی که ارائه شد اعلام کردند.

 

جشن بوشهری‌ها در خیابان‌های مختلف سطح شهر برگزار شد و گاها باعث اختلال در عبور و مرور شد و شبی بیادماندنی ثبت شد./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/04/05 - 08:54
0
0
پسین، پیش از پیشین
در شهر ما :
اول سینما بود ، بعد تلویزیون
اول عکاسی بود ، بعد برق
اول چاه عمیق و آب لوله کشی اش برای دیگران بود، بعد برای خودش
اول اتوبوس بود ، بعد جاده آسفالته
اول نشریه محلی بود، بعد ارشاد (تثبیت شده)
اول نرمش صبحگاهی در مدارس بود ، دیگه نبود
اول تئاتر دانش آموزی بود ، دیگه نبود
اول اردوی مسافرتی بود ، بعد اتوبوس مسافربری

اول قورباغه هاش ابوعطا خوان بود، دیگه نیست
(اول قورباغه هاش ابوعطا میخواندند ، دیگه نمیخونند)
اول مردمش با مرام و با غیرت بودند، هنوزم هستند
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین