امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 تير 1397 - 23:32

اتحاد خبر: اعضای تیم مجازی رادیو برازجان طی دیداری با مدیرمسئول هفته نامه اتحاد جنوب جهت همکاری در برگزاری جشن هزارگان این نشریه اعلام آمادگی نمودند.

اتحاد خبر: اعضای تیم مجازی رادیو برازجان طی دیداری با مدیرمسئول هفته نامه اتحاد جنوب جهت همکاری در برگزاری جشن هزارگان این نشریه اعلام آمادگی نمودند.به گزارش اتحاد خبر، عصر شنبه دوم تیر ماه 97 اعضای گروه مجازی رادیو برازجان با حضور در دفتر هفته نامه اتحاد جنوب برای همکاری در برگزاری جشن ویژه رونمایی از هزارمین شماره ی این نشریه اعلام آمادگی و در این خصوص مذاکراتی را انجام دادند.

 

کانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
نخستین های مؤثر شهر سواد ابتدائی داشتند
شاید توجه نکرده باشید که همه کسانی که بنحوی با همت و ابتکارات شخصی خود، راسا اقدام به احداث اولین کارخانه ها یا راه اندازی حرف و خدمات مفید و عام المنفع ه در جهت رفاه مردم، این شهر نموده و با خدمات رفاهی آن را به پیش برده و چهره این بخش استان را از جنبه های مادی و فرهنگی غییر داده و به هیئت یک شهر و به شهریت نزدیک ساخته اند، تنها سواد ابتدائی داشتند، چون پس از پایان دوره ابتدائی دبرستانی برای تحصیل آنها در شهر خود نبود
کارخانه گچ ( برادران کیانی، حاچ مراد بهبود، حاج کاظم شاه حسینی )، کارخانه یخ سازی (معراجی ساجدی، کمارجی)، آسیاب (لقمان زاده، معراجی شاه حسینی، )، مطبوعات و نشریات (ماشالله کازرونی) کتابفروشی ها (کازرونی حمیدی هاشم برازجانی)، سینما (بهزادی)، نخستین وارد کننده گان تلویزیون(بهزادی، شاهروبندی)، چاپخانه، عکاسی حرفه ای، نخستین مغازه رنگ فروشی ، تابلو نویسی و پارچه نویسی ، نقاشی ساختمان و در و پنجره ، وارد کننده نخستین دستگاه فتو کپی، دوربین فیلم برداری ، پمپ رنگ پاش( حسین پاکزاد) ، اتوبوس مسافربری و گاراژ اتوبوس( حبیب خسروزاد، قنبری، خسروی، پورازاد ) جا دارد از داروخانه ها گفت که بعد از عطاری ها پیدا شدند. میزان سواد و تحصیلات داروخانه دارها را معلوم نیست. داروخانه (عباسعلی کریمی، شاه امیری). داستان روی کار آمدن بیشتر این حرفه ها در این شهر در نوع خود جالب و شنیدنی است .
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین