امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 تير 1397 - 10:20
دادستان بوشهر:

اتحاد خبر: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر گفت: بیش از دو هزار و ۳۰۰ هکتار زمین‌های دولتی در استان بوشهر رفع تصرف شد.

اتحاد خبر: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر گفت: بیش از دو هزار و ۳۰۰ هکتار زمین‌های دولتی در استان بوشهر رفع تصرف شد.

علی حسن‌پور

به گزارش مهر، علی حسن‌پور صبح شنبه در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار داشت: مقابله با تخلفات و مفاسد اقتصاد اقتصادی را به عنوان یک اولویت مهم در دستور کار داریم.

 

وی یکی از مفاصد اقتصادی را زمین‌خواری عنوان کرد و ادامه داد: پدیده زمین خواری در استان بوشهر به طور ویژه در شورای حفظ امور بیت المال قرار دارد و پیگیری جدی موردی صورت می‌گیرد.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان بوشهر با اشاره به بازگشت اراضی ملی به دولت افزود: در سال گذشته دو هزار و ۳۴۴ هکتار با ارزش ریالی پنج هزار ۶۷۶ میلیارد ریال به دولت بازگردانده شده است.

 

وی عنوان کرد: در همین راستا نیز ۱۸۳ مورد قلع و قمع اراضی نیز صورت گرفته است.

 

حسن‌پور اضافه کرد: انتظار می رود با تعامل و هماهنگی بیشتر میان اعضای شورای حفظ حقوق بیت المال اقدام های بهتر و موثری درزمینه برخورد با سودجویان و متجاوزان به حقوق دولت انجام شود.

 

دادستان بوشهر گفت: هدف اصلی از شورای حفظ حقوق بیت المال ایجاد همدلی و همگرایی بین متولیان امر در ارتباط با حفظ حقوق بیت المال است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین