امروز: دوشنبه 27 اسفند 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 تير 1397 - 10:17
مدیرعامل آبفار استان بوشهر:

اتحاد خبر: مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان بوشهراز تفکیک آب آشامیدنی روستانشینان استان بوشهر با دیگر مصارف خبر داد.

اتحاد خبر: مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان بوشهراز تفکیک آب آشامیدنی روستانشینان استان بوشهر با دیگر مصارف خبر داد.

مسعود نصوری

به گزارش مهر؛ مسعود نصوری اظهار داشت: با توجه به کاهش میزان بارندگی در استان بوشهر شاهد کاهش میزان ذخیره منابع آبی استان هستیم که می‌طلبد مدیریت مناسبی در حوزه تامین آب داشته باشیم.

 

وی یکی از عوامل بروز بحران آب در استان بوشهر را کاهش بارش باران و برداشت بی رویه از چاه‌های استان عنوان کرد و ادامه داد: آب روستاها از طریق شبکه آبرسانی و یا تانکرهای آبرسان تامین می‌شود.

 

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر با اشاره به حفر چهار حلقه چاه جدید در دشتستان برای رفع مشکل کمبود منابع آبی در این شهرستان، بیان کرد: تا پایان تیرماه دو حلقه چاه دیگر وارد مدار تولید در دشتستان می‌شود.

 

آبرسانی با تانکر

وی همچنین به اقدامات صورت گرفته برای تامین آب هلیله و بندرگاه بوشهر اشاره کرد و افزود: سامانه موقعیت‌یاب بر روی تانکرهای آبرسان نصب شده است تا آب مورد نیاز در روستاها به صورت صحیح توزیع شود.

 

نصوری از تفکیک آب آشامیدنی روستانشینان استان بوشهر با دیگر مصارف خبر داد و خاطرنشان کرد: تفکیک آب آشامیدنی با آب احشام و فضای سبز به صورت جدی در دستور کار است تا شاهد مشکلات کمتری در تامین آب مورد نیاز باشیم.

 

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر همچنین از اجرای طرح ساخت آب انبار در روستاهای استان بوشهر خبر داد و گفت: توزیع عادلانه منابع آبی را به صورت جدی در دستور کار داریم./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین