امروز: يکشنبه 28 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 02 تير 1397 - 09:24

اتحاد خبر: مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: ورود آبهای سطحی و فاضلاب های خانگی و آلودگی به دریا در این استان اسفناک است و مردم نباید از دسترسی به ساحل پاک و سالم محروم باشند. عباس برزگر زاده روز شنبه در نشست ساماندهی سواحل استان بوشهر افزود: به همین دلیل شهرداری و دستگاه های مسئول باید با حل مشکل ورود آلودگی به...

اتحاد خبر: مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: ورود آبهای سطحی و فاضلاب های خانگی و آلودگی به دریا در این استان اسفناک است و مردم نباید از دسترسی به ساحل پاک و سالم محروم باشند.

 

به گزارش ایرنا، عباس برزگر زاده روز شنبه در نشست ساماندهی سواحل استان بوشهر افزود: به همین دلیل شهرداری و دستگاه های مسئول باید با حل مشکل ورود آلودگی به دریا وضعیت شناگاه های موجود در استان را ساماندهی کنند.


وی اظهار داشت: براساس تکلیف قانون، دستگاه های مسئول باید نسبت به ساماندهی این وضعیت، پیشگیری از آلودگی دریا و ایجاد محیطی پاک برای مردم اقدام کنند.


برزگرزاده با بیان اینکه هدایت آبهای سطحی و فاضلاب به سمت دریا کم هزینه ترین راهکار است یادآور شد: دفع آب های سطحی برعهده شهرداری و فاضلاب خانگی نیز به عهده شرکت آب و فاضلاب است که باید در قالب کمیته ای کارشناسی در این زمینه تدبیر و از ادامه این روند جلوگیری کنند.


وی تاکید کرد: فرمانداری ها شناگاه های رسمی و سالم موجود در هر شهرستان را با پرچم آبی مشخص و امکانات لازم از جمله نجات غریق و سایر مسائل امنیتی مورد نیاز را تامین کنند.


برزگرزاده گفت: فرمانداری ها نسبت به بیمه مسئولیت در قبال شناگران اقدام فوری انجام دهند و به سرعت کمیته های ساماندهی سواحل شهرستان را فعال کنند.


وی در ارتباط با اسکله های مجاز موجود در استان بوشهر تاکید کرد: همچنین اداره کل بنادر و دریانوردی استان برای پیشگیری از وقوع حوادث در دریا اسکله های مناسب و مجاز برای ورزش های آبی را مشخص کنند و با متخلفان برخورد شود.


مدیرکل امور اجتماعی استانداری بوشهر گفت: اداره کل ورزش و جوانان براساس آئین نامه ساماندهی سواحل مکلف به تامین نجات غریق است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
1397/04/03 - 07:36
0
0
با سلام!
اگه یک مدیر دلسوز و پیگیر مسایل و مشکلات مردم در سطح استان وجود داشته باشه، دکتر برزگرزاده، مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداریه؛ که اونم به خاطر اینکه هیچ کدام از دستگاه ها و سازمان های استان، کارشون رو درست انجام نمی دهند، فریادها و پیگیری های این دست مدیران هم ره به جایی نمی بره!
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین