امروز: سه شنبه 30 بهمن 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 30 خرداد 1397 - 07:03
امام جمعه بوشهر:

اتحاد خبر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر حذف واسطه‌ها در عرصه کشاورزی گفت: فاصله تولیدکنندگان و بخش مصرف در عرصه کشاورزی کاهش یابد.

اتحاد خبر: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر حذف واسطه‌ها در عرصه کشاورزی گفت: فاصله تولیدکنندگان و بخش مصرف در عرصه کشاورزی کاهش یابد.

بوشر

به گزارش مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر سه‌شنبه در دیدار با مدیران جهاد کشاورزی استان بوشهر اظهار داشت: کشاورزی نقش مهمی در زندگی همه مردم دارد و مردم به صورت مستمر با کشاورزی در ارتباط هستند.

 

وی با تاکید بر ضرورت برنامه‌ریزی دانش‌بنیان در عرصه فعالیت‌های کشاورزی، خاطرنشان کرد: نظارت کارآمد در عرصه کشاورزی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که باید به خوبی مورد توجه قرار گیرد.

 

امام جمعه بوشهر با اشاره به اهمیت بازتولید پروژه‌های مورد نیاز بخش کشاورزی بیان کرد: دو عنصر سخت افزاری و دانش نرم افزاری مورد نیاز در حوزه تغذیه و محصولات کشاورزی باید مد نظر قرار گیرد.

 

وی با اشاره به اینکه برنامه دانش‌بنیان مناسبی در عرصه تغذیه و محصولات کشاورزی نداشته‌ایم، تصریح کرد:‌باید طرح‌های مناسب بر اساس نیازهای مردم طراحی و ارائه شود.

 

صفایی بوشهری با بیان اینکه نیازمند سند قوی آمایشی در عرصه سرزمینی محصولات کشاورزی هستیم، ادامه داد: باید کار بیشتری در زمینه کیفیت محصولات غذایی صورت گیرد و نظارت کافی و مستمر انجام شود.

 

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به فاصله بسیار زیاد بین تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان در کشور، خواستار رفع این فاصله شد و افزود: کمبود منابع آبی یکی از مشکلات اصلی است که نتیجه مدیریت نامناسب در تامین منابع آبی، مصرف و توزیع است./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین