امروز: دوشنبه 27 اسفند 1397
    طراحی سایت خبری
تاريخ انتشار: 29 خرداد 1397 - 07:36
نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس:

اتحاد خبر: نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه‌های مردم ساحل نشین استان بوشهر رفع شود.

اتحاد خبر: نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: دغدغه‌های مردم ساحل نشین استان بوشهر رفع شود.

حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری

به گزارش مهر، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری عصر دوشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: مسئولان باید تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات مردم به کار گیرند و کم‌کاری در این زمینه پذیرفتنی نیست.

 

وی اضافه کرد: ورود نهادهای نظارتی به مسائل باعث شده تا شهامت و ریسک‌پذیری مسئولان کاهش یابد و مدیرانی که شهامت لازم را برای رفع مشکلات مردم ندارند نباید در پست‌های خود باقی بمانند.

 

نماینده مردم شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: موضوع ته لنجی و کالای همراه ملوان یکی از مهمترین دغدغه‌های ساحل‌نشینان در استان بوشهر است که باید برای رفع آن تلاش شود.

 

وی با اشاره به اینکه موضوع ته‌لنجی به یک مسئله اجتماعی تبدیل شده است، بیان کرد: اصلاح و تصویب آیین‌نامه کالای همراه ملوان باعث رفع انتظارات لنج‌داران و ملوانان می‌شود.

 

حجت‌الاسلام خدری با اشاره به تحقق انتظارات صاحبان شناورهای سنتی و ملوانان با اصلاح و تصویب آیین‌نامه کالای همراه ملوان تصریح کرد: از همه ظرفیت‌ها برای رفع مشکلات ساحل‌نشینان استفاده خواهیم کرد.

 

وی کمبود منابع آبی را به عنوان یکی از مشکلات اساسی در استان بوشهر عنوان کرد و با تاکید بر لزوم رفع این مشکل ادامه داد: مدیران باید نسبت به تحقق برنامه ششم توسعه اهتمام ویژه‌ای داشته باشند./دکانال تلگرام اتحادخبر


نظرات کاربران
ارسال نظر

نام:

ايميل:

وب سايت:

نظر شما:

تازه ترین خبرها

پربازدیدترین خبرها

پربحث ترین